רשת באג משיקה את MEIZU 16th בישראל

 

 

טלפון הדגל MEIZU 16th אשר הושק באוגוסט האחרון בסין, נוחת כעת בישראל. רשת באג, יבואנית MEIZU תחל למכור את הטלפונים בגרסת 128GB עם 8GB זיכרון RAM וגרסת 64GB עם 6GB זיכרון RAM.

 

מה עושה את MEIZU 16th  לטלפון מהמתקדמים ביותר בשוק?

 

יחס מסך לגוף: 89.75%

סדרת MEIZU 16 יוצאת דופן בקרב הטלפונים בעלי המסך המלא. המסגרות הימנית והשמאלית שרוחבן 1.43 מ"מ מייצגות פריצת דרך של MEIZU והן מאמצות את הרוחב של מסכי Samsung AMOLED COF שיוצרו ב-40 מ"מ. זהו מסך שמהווה כיסוי מלא. המסגרת העליונה שגודלה 7 מ"מ מכילה אפרכסת נסתרת, רמקול סופר-ליניארי, מצלמת 20 מגה-פיקסל וכמה חיישנים מפוצלים מותאמים במיוחד. במקרה הזה – לראות זה לא ממש להאמין. הותרנו את המשטח הקדמי חלק ורציף מלבד פתח אחד עבור המצלמה.

 

רב עוצמה עם ציון 290,000

Qualcomm Snapdragon 845 עם ארכיטקטורת הליבה של Kryo™ 385 המספקת עד 2.8 GHz ומעבד גרפי  Adreno 630-  כל אלה מספקים ביצועים עילאיים ובקרה יעילה על צריכת האנרגיה.

עובי של 7.3 מ"מ בלבד עם תמיכה בזיהוי טביעת אצבע על המסך

 

טביעת אצבע מובנית במסך

אולי קל ליצור מסך מלא, אך הטריק הוא להוציא ממנו את המיטב. רק הניחו את אצבעכם על סמל טביעת האצבע; רכיב טביעת האצבע האופטי מהדור הבא, המובנה בתוך המסך, פותח את נעילת הטלפון בכמה אלפיות שנייה. פיתחנו פתרון הערמה חדש למסך ה  AMOLED ולחיישן טביעת האצבע האופטי, שמאפשר לטלפון הנייד הזה, שהוא סופר-דק ברמה עולמית, לזהות טביעת אצבע מתוך המסך.

 

תמיכה במחוות שונות

האם ישנן מחוות נוחות יותר מאלה של  Super mBack ? בוודאי. שמרנו על שטח המסך היקר. בתחתית המסך, תוכלו להחליק למעלה כדי לחזור אחורה, להחליק לאט יותר כדי לחזור לשולחן העבודה, ולהחליק ולהחזיק כדי לעבור בין המשימות הפתוחות. מחוות אלה נתמכות גם בצד ימין וגם בשמאל. מתוך התחשבות בעשרות מיליוני המשתמשים ב  MEIZU Flyme אנחנו לא עורכים שינויים פזיזים. שמרנו על סרגל הניווט של אנדרואיד, אך שדרגנו את עיצוב ה-Super mBack בעוד אותן המחוות עדיין נתמכות, המראה כעת קומפקטי יותר.

 

מצלמות מקצועיות

חיישן הדגל של סוני, IMX380 מצייד את המצלמה של סדרת 16 של MEIZU בצמצם בגודל f/1.8 ושטח פיקסלים גדול, עד 1.55 μm , התת-מצלמה IMX350 מאפשרת לסדרת MEIZU 16 לתמוך בבוקה (bokeh) ובזום 3Xlossless  עם תמיכה ב-OIS בארבעה צירים ועם הפחתת רעשים ArcSoft Multi-frame המצלמה הכפולה בת 12MP+20MP  מספקת ביצועים מדהימים – במיוחד באור עמום.

 

קטן יותר אך חזק יותר

כדי להבטיח חוויה משופרת, סדרת MEIZU 16 כוללת רכיב קדמי מיוחד עם עיצוב אופטי, והופכת את המכשיר לטלפון מוביל בקטגוריית המכשירים שכוללים מצלמה קדמית בת 20 מגה-פיקסל. הבוקה החכם שווה ערך לשתי מצלמות. אלגוריתם היופי המתקדם של ArcSoft גורם לתמונות הסלפי שלכם להיות דומות יותר לתווי הפנים שלכם ומשיג תוצאות מעולות.

 

מגע מהמם וצליל עוצר נשימה עם  mEngine 2.0

רכיב דינמי של סדרת MEIZU 16 הוא מנוע המגע mEngine ששודרג לדור השני. הוא תומך כעת ב-10 תרחישי מערכת. המהנדסים שלנו ציידו את ה  mEngine בשבב מנוע במתח גבוה, המאפשר האצה ועצירה מידיות וחזקות. הפעילו את הרינגטונים המקוריים של MEIZU 16 כדי להרגיש את הקצב העוצמתי של כל מנגינה.

 

שילוב של זכוכית מקומרת קלה ותלת-ממדית

היצירתיות של MEIZU משתקפת בהיבטים רבים של סדרת MEIZU 16 בעזרת טכנולוגיית אידוי ואקום ברמת ננו בת שבע שכבות, גרמנו לאור המשתנה להשתקף בצללית מיוחדת על גבי מרקמים שפיתחנו במיוחד. הקימור הושג לאחר מאות שלבי ייצור כדי להעניק לסדרת MEIZU 16 מגע ייחודי. גב הזכוכית ומסגרת המתכת המרכזית משולבים באופן מושלם.

 

זוג רמקולים מדור חדש

אנו פורצים שוב ושוב את גבולות האומנות, גם באודיו. לאחר שערכנו אלפי ניסיונות לכוון את המיקום, הזווית והמרחק שלהם, זוג הרמקולים הסופר-ליניאריים מהדור החדש בסדרת ה-MEIZU 16 שוב פרצו את הרף הגבוה שהציב הדור הקודם. כדי להשיג איכות קול מעולה בווליום גבוה, הכנסנו דיאפרגמה גדולה יותר ואלגוריתם הפחתת רעש חדש שמייצב את הצליל.

 

חוויה משופרת עם אנדרואיד 8.0

ביצועי מכשיר הדגל מובטחים על ידי Snapdragon 845 ו-Flyme 7 השכבה התחתונה של אנדרואיד 8.0 מבקרת באופן חכם בסדרת MEIZU 16 את האצת האפליקציות, ביצועי המשחקים ואופטימיזציית ההחלקות. לדוגמה, היא מריצה תהליכים כבדים במלוא המהירות ומפנה כוח לאפליקציות יומיומיות לפי דרישה. למעשה, אינכם מודעים לחישובים האלה, אך התוצאה רבת עוצמה.

 

טכנולוגיית 22XMIMO

סדרת MEIZU 16 מצוידת במערכת של ארבע אנטנות 2.4/5GHz לא נדרשת כל מחווה או תנוחה מיוחדת כדי להבטיח קליטה באנטנות. נוסף על מערכת הדגל 845 של שידור הרדיו, אנו מספקים מגבר אות עצמאי, המשפר את מהירויות ההורדה ב-60%.

 

 

 

קירור "מים" לפיזור חום

ה-DNA של ביצועי הדגל מקודד בכל פרט של סדרת MEIZU 16. עוביו של צינור הקירור המיוחד מנחושת שיצרנו הוא 0.4 מ"מ. כשטמפרטורת הטלפון עולה על הערך הקריטי, אדי המים בצינור הנחושת המקרר מרחיקים את החום מלוח-האם לאורך המבנה הנימי. כשאדי המים מתקררים ומתעבים, הם מתחילים להסתובב בצינור שוב.

דילוג לתוכן