רשת באג חתמה על הסכם הפצה בלעדי עם ענקית הסלולר הסינית nubia

תחל לייבא ולשווק רשמית מגוון הסמארטפונים של nubia בישראל.

Nubia נוסדה באוקטובר 2012, במטרה לפתח טלפונים חכמים חדשניים למשתמשים הרפתקנים שצמאים לחוויות חדשות מבלי להתפשר על איכות ברמת החיים. ההשראה של nubia היא ׳תהיו עצמכם׳ (Be Yourself – מוטו החברה) במטרה לעודד משתמשים לרדוף אחרי החלומות שלהם לתשוקות חדשות.

מטה החברה בסין, אך nubia כבר החלה לפעול ברחבי העולם כולל צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, רוסיה, דרום אפריקה, הודו וכעת נוחתים הטלפונים בישראל ומיובאים רשמית על ידי רשת באג. nubia ידועה בתכונות הטלפון החכמות והחדשניות ופונקציות הצילום המקצועיות. החברה, שכבר מוכרת בשוק במזרח שמה לה למטרה להיות מותג מוכר בעולם בתוך 5 שנים ומובילה בתחום הסלולר בתוך 10 שנים, כפרזנטור של המותג נבחר שחקן הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו

nubia בבעלות ZTE corporation (60%), Suning Commerce (33.33%) ו- Yingcai Investor (6.7%).

טכנולוגיה
nubia הציגה את הסלולר הראשון התומך בכל תחומי רשת ה 3G בעולם, והראשונים להציג סמארטפון ׳ללא גבולות׳ (borderless) בטכנולוגיית Frame Interactive Technology(FIT) ו-Three In One (TIO)– כפתור ההפעלה המשמש גם לעוצמת השמע וגם לזיהוי טביעת אצבע. לטלפונים של nubia תוסף למערכת ההפעלה ה- nubia UI הייחודי לשימוש קל ונוח, תוספי אבטחה מיוחדים (nubia mobile security) ותוסף חסכון סוללה חכם (nubia powersaver)

 

צילום מקצועי NeoVision 5.0
הטלפונים של nubia מצוידים בשלל תוכנות ייחודיות לחוויית צילום מקצועית ובלתי מתפשרת –זאת מעבר לחומרת מצלמה חזקה, עדשות ופילטרים. בין היתר;multi exposure, clear object (ניקוי אנשים/עצמים מהתמונה בזמן אמת), super night, galaxy photoing ו- star track (לצילומי חלל וכוכבים ברגישות גבוהה), light painting, trajectory,smart beauty mode, צמצם אלקטרוני F44 ועוד..
שיווק
בשנת 2014 הגב׳ הראשונה של סין, פנג לי-יון נצפתה מצלמת עם טלפון של nubia במהלך משחק כדורגל בינלאומי (מול נבחרת גרמניה) ומאז החלה סקרנות רבה לגבי המותג, בסין ובעולם. בתחילת שנת 2016, עם חתימת הסכם השותפות בשווי 237 מיליון דולר עם Suning (המחזיקים כיום בשליש מהחברה), הוחלט על בניית אסטרטגיה חדשה ופלטפורמת שיווק O2O (online 2 offline)– שכבר החלה עם שיתופי פעולה, בין היתר עם קבוצות כדורגל בינלאומיות ומקומיות (Jiangsu) ואף נבחר שחקן הכדורגל הטוב בעולם כריסטיאנו רונאלדו כפרזנטור של המותג.

המגוון
בתחילת ספטמבר תשיק nubia את מגוון הטלפונים לשוק האירופאי במסגרת תערוכת IFA ברלין, שם יחשפו דגמים חדשים ויוצגו ׳ספינות הדגל׳ של החברה – חלקם יושקו בישראל כבר בספטמבר הקרוב עם גרסת תוכנה שפותחה לשוק הישראלי עם תמיכה עברית מלאה.
אמיר מודן, סמנכ״ל באג: ״את ׳המהפכה הסינית׳ החלנו בארץ עם מייזו, כשהצענו לראשונה סמארטפונים מתקדמים במחירים חסרי תקדים. Nubia היא אחת מיצרניות הסלולר המסקרנות והמתקדמות בעולם התופסת תאוצה במהירות ומציעה פיתוחים טכנולוגיים ייחודיים לצד איכות ורמת גימור יוצאת דופן״

דילוג לתוכן