רשת איידיגיטל יוצאת במהלך חדשני בו תציע לראשונה מסלול ליסינג המיועד לעסקים

iDigital Business, המחלקה העסקית של iDigital, רשת ה- APR היחידה של מוצרי Apple בישראל,

תציע לראשונה מסלול ליסינג המיועד לעסקים

 

במסגרת המסלול החדש תציע  iDigital אפשרות ליסינג על מחשבי ה- MacBook האיכותיים, המהירים והחזקים של Apple בתשלום חודשי של החל  מ- 130 ש״ח בלבד!

 

 

מהלך הליסינג החדשני יציע לעסקים את מגוון מחשבי ה- MacBook בתשלום חודשי קבוע למשך כשנתיים. בתום התקופה בית העסק יוכל לבחור האם להחזיר את המחשב לחברה או לשלם את היתרה ולרכושו. מסלול הליסינג כולל גם אחריות יצרן לכל תקופת השנתיים. מסלול הליסינג החדש מצטרף למגוון השירותים המוצעים על ידי המחלקה העסקית של iDigital שכבר היום מציעה מגוון פתרונות מתקדמים לעסקים תוך מענה מותאם ואישי.

 

בין המחשבים שיוצעו: MacBook Air החל מ- 130 ₪ לחודש,  ״13 Pro   Macbook החל- 170 ₪ לחודש, ודגם ה-15 אינץ' החל מ- 308 ₪ לחודש.

 

המחלקה העסקית של iDigital מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לעסקים תוך מענה מותאם ואישי לכל צרכי העסק.
דרך המחלקה העסקית ניתן לרכוש את כל מגוון מוצרי Apple וגם מוצרים מתקדמים של מותגים מובילים נוספים בתנאים מסחריים מועדפים יחד עם פתרון מלא ליישום המוצרים בארגון, כולל מתן קורסי הדרכה, תמיכה, שירות טכני וזמני אספקה מהירים.

 

בנוסף למסלול הליסינג לעסקים מציעה iDigital business מגוון חבילות שירות ייחודיות לעסקים-

  1. iDigital Connect – במסגרת חבילת שירות זו עסק שירכוש מחשב Mac, יקבל את המחשב החדש בליווי טכנאי מוסמך שיבצע את ההפעלה הראשונית ואת כל הדרוש כדי לצאת לדרך עם המק החדש.
  2. iDigital Helpdesk – הכולל חבילת שירותי "תמיכה מרחוק" לצורך תמיכה, איתור תקלות תוכנה וטיפול בהן מרחוק
  3. iDigital All-Included – חבילת שירות המאגדת את שתי החבילות הקודמות ובנוסף תמיכת טכנאי בבית העסק, חיבור למערכות המולטימדיה במשרד וכו׳.

 

איילת צרפתי רוזן, מנכ”לית iDigital: "מסלול הליסינג שהשקנו יאפשר לבעלי עסקים להצטייד במחשבים החזקים והאמינים בעולם בעלות חודשית נוחה המוכרת לצרכי מס. בנוסף, מאחר וכל המחשבים שיוצעו יגיעו עם אחריות מורחבת לתקופה של שנתיים שבסופן ניתן יהיה להחזיר אותם ולא לשלם את מלא שווים הרי שמדובר ברמת סיכון נמוכה".

 

רשת iDigital הינה רשת APR (Apple Premium Reseller)  היחידה בישראל, המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי  ביותר של Apple.חנויות ה- APR ברחבי העולם הם חנויות הפועלות על פי גיל לדיין ספציפי שנקבע ע"י Apple  וצוותי המכירות והיעוץ שבחנויות מקבלים הכשרה והסמכה במתודולוגיות ייחודיות שפותחו ע"י Apple עבור פורמט ה- APR.החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל והמפיצה הבלעדית של מחשבי הMac בישראל. בנוסף למוצרי Apple , מציעה iDigital את עולם הבית החכם ומגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי.

דילוג לתוכן