רק בחודש מרץ, רק ב- iDigital שנה במתנה לרוכשים מחשב מק

iDigital – משווקת הפרימיום היחידה של אפל בישראל
יוצאת בהטבה בלעדית בחודש מרץ בלבד:
לקוחות iDigital מקבלים שנת אחריות נוספת ברכישת מחשב Mac חדש!!!

איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית iDigital: " כגורם המוביל בישראל המוסמך ע"י אפל לתת שירות תמיכה ותיקונים למחשבי המק, החלטנו להעניק במרץ הטבה ייחודית ללקוחות אידיגיטל: שנת אחריות נוספת במתנה במעבדה הרשמית של Apple בישראל.
מאחר ואנחנו הגורם המוביל בישראל המקבל מApple חלקי חילוף מקוריים של מחשבי המק, לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את איכות התיקון הטובה ביותר ובסטנדרטים ש Apple קבעה״.

iDigital הינה משווקת הפרמיום (APR) היחידה של אפל בישראל .
iDigital ,מפעילה גם את המעבדה המוסמכת המובילה של מוצרי אפל בישראל (AASP- APPLE AUTHORISED SERVICE PROVIDER)
על פי מדיניות APPLE רק מעבדה שמוסמכת כ- AASP מקבלת חלקי חילוף ישירות מחברת APPLE . בעוד שמעבדות אחרות נאלצות להשתמש בחלקים משומשים או לא מקוריים, במעבדה של iDigital משתמשים רק בחלקים מקוריים וחדשים של Apple בכל מקרה של תיקון.

בחודש מרץ חברת iDigital יוצאת במבצע המאפשר לרוכשים מחשב Mac ליהנות משנה נוספת של אחריות באותם התנאים של האחריות Apple של השנה הראשונה: טכנאים בהסמכת ורשיון apple במעבדה ברשיון פיקוח ותמיכת Apple ושימוש בחלקים מקוריים וחדשים בלבד.

מחשבי ה- Mac הם המחשבים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית, מעוצבים, קלים וקומפקטיים. לאורך שנים מחשבי ה- Mac הם חזית החדשנות בתחום המחשבים, הם מגדירים סטנדרט בענף המחשוב בעולם. ביולי הקרוב כל אחד יכול להתחדש במחשב Mac הטוב בעולם עם אחריות של שנתיים ומחירים החל מ-

דילוג לתוכן