רץ ברשת: אייפון 5 כבר נמצא בייצור ויושק בסתיו הקרוב במראה חדש

המכשיר צפוי להגיע עם מסך בגודל 4 אינטש ובאיכות גבוהה יותר; הערכות: גם סירי והסוללה ישתפרוהבלוג היפאני Macotakara מדווחה היום כי "מקורות מהימנים בסין" מסרו שמכשיר האייפון החדש של אפל נכנס לשלב הייצור בסין לקראת השקתו הצפויה בסתיו הקרוב. אפל, מצידה, ממשיכה לשמור על עמימות ולא התייחסה מעולם למועד השקתו הצפוי של מכשיר חדש, אם בכלל, או לשמו. בשוק הוא כבר מכונה iPhone 5.

הבלוג הטכנולוגי, שזוכה לקרדיט בשל דיוק יחסי בפרסומים קודמים ביחס לאפל, מדווח עוד כי המכשיר צפוי לזכות בעיצוב חדש הכולל תוספת זכוכית בגב המכשיר. בבלוג נכתב עוד כי באתר הקניות הסיני Alibaba.com כבר נמכרים כיסויים המיועדים לאייפון 5.

המכשיר החדש של אפל צפוי להגיע עם מסך גדול יותר – 4 אינטש מול מסך של 3.5 אינטש במכשירים הקודמים ועם צג באיכות גבוהה יותר. גם המעבד שלו צפוי להיות חזק יותר. השמועות סביב המכשיר החדש מתעדכנות חדשות לבקרים וכוללות גם הערכות בדבר מערכת "סירי" משופרת, מצלמה אחורית ברזולוציה של 8MP או אפילו יותר ואולי חשוב מכל – סוללה בעלת אורך חיים משופר.

גם אנליסטים המסקרים את חברת אפל מעריכים כי המכשיר יגיע לשוק בסתיו הקרוב. האנליסט שו וו מ-Sterne Agee סבור שזה יקרה באוקטובר ואילו בבית ההשקעות ג'יי פי מורגן העריכו כי המכשיר יושק כבר בספטמבר הקרוב.
 

דילוג לתוכן