רפא בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

הטמיעה פתרונות להגנה מפני כופרות ואיומים בלתי מוכרים עבור 250 משתמשים
חברת התרופות רפא בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos, מובילה עולמית בפתרונות להגנת רשת ונקודות קצה, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. החברה שדרגה את תשתיות אבטחת המידע שלה והוסיפה יכולות הגנה מפני כופרות ואיומים בלתי מוכרים. הפרויקט, שהסתיים בשבועות האחרונים, בוצע על ידי עוז טל מערכות מחשוב ויספק הגנה ל- 250 משתמשים בחברה.
במהלך הפרויקט הוטמע פתרון Sophos SandStorm, אשר נוסף לפתרון פיירוול הדור הבא Sophos XG Firewall, אשר מוטמע ברפא בהצלחה. Sophos SandStorm עושה שימוש בטכנולוגית sandbox מבוססת ענן מהדור הבא על מנת לספק שכבת הגנה נוספת כנגד כופרות והתקפות ממוקדות, כאשר האינטגרציה עם פתרון הפיירוול של Sophos המותקן ברפא לא דרש חומרה נוספת.
יעקב אפללו, מנהל מערכות המידע ברפא אמר כי: "רפא חיפשה פתרון אבטחת מידע שיספק לה הגנה מקסימלית מאיומים בלתי מוכרים. פתרונות אבטחת המידע של Sophos עונים על הדרישות המחמירות ויתרה מכך, מאפשרים ניהול פשוט ונוח בממשק אחיד ומרכזי".
אילן סגלמן, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל, אמר כי: "ארגונים מעוניינים להטמיע פתרונות שיאפשרו להם הגנה מאיומים בלתי מוכרים, אולם פעמים רבות פתרונות אלו יקרים ומורכבים לשימוש. Sophos SandStorm מאפשר לראשונה הגנה מבוססת מודיעין ברמה הגבוהה ביותר, בעלות נוחה ובפשטות מבלי להשפיע על הביצועים של משתמשי הקצה".
עוז אביזוב מנכ"ל חברת עוז טל אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע של Sophos יעילים, הן בתהליך ההטמעה והן במהלך התפעול השוטף של העסק. ממשק הניהול האחיד והאינטגרציה הפשוטה עם פתרונות אבטחת המידע האחרים, מאפשרים לכל ארגון להשיג אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר מבלי להיכנס להרפתקאות טכניות מורכבות או להוצאות תפעוליות גבוהות".

דילוג לתוכן