רכבת אווירית של בכירים ממיקרוסופט בדרכה לישראל לאירוע Tech Ed 2010

ג'ייסון זנדר, סגן נשיא בכיר במיקרוסופט העולמית,
אורח הכבוד באירוע Tech Ed 2010
 
ג'ייסון זנדר, סגן נשיא במיקרוסופט העולמית המנהל את תחום פלטפורמת הפיתוח Visual Studio במיקרוסופט העולמית ומבכירי תחום הפיתוח בחברה, יגיע לישראל להשתתף כאורח הכבוד באירוע Tech Ed 2010. זנדר יגיע לישראל בראש משלחת של כ-20 בכירים ממיקרוסופט העולמית שישתתפו באירוע Tech Ed הנחשב כאירוע ההיי טק, המחשוב וה-IT הגדול בישראל ומהגדולים באירופה.
זנדר מוביל את מאמצי ה-R&D של כלי הפיתוח במיקרוסופט, את השיווק שלהם לקהילת המפתחים העולמית ואת התוויית מפת הדרכים הטכנולוגית של התחום במיקרוסופט. בין השאר מנהל זנדר את השילוב של הפיתוח לענן כחלק אינטגראלי מפלטפורמות הפיתוח של מיקרוסופט. זנדר, שהצטרף למיקרוסופט לפני כ-18 שנה, שימש בעבר כאחד השותפים לפיתוח של מוצרי מיקרוסופט שונים, ובהם: דוט נט, סילברלייט ועוד.
אל זנדר יצטרפו בכירים נוספים ובהם נינו אוליבוטו, סגן נשיא מכירות ושיווק ללקוחות ושותפי האנטרפרייז במיקרוסופט EMEA, ובכירים נוספים ממיקרוסופט העולמית מתחומי האופיס, הענן, BI, אבטחת מידע, פיתוח, Windows ועוד.
מיקרוסופט תקיים את אירוע Tech Ed זו פעם שביעית, והוא יתקיים בהמשך החודש באילת בין התאריכים 28-30 לחודש. באירוע צפויים להשתתף אלפי מנהלים ועובדים בתעשיות ה-IT וההי טק. באירוע השנה יככבו שירותי הענן החדשים של מיקרוסופט שכוללים את פלטפורמת Windows Azure וחבילת השירותים העסקיים המקוונים BPOS, פתרונות Office 2010 למגזר הארגוני והעסקי, ועוד.

דילוג לתוכן