ריקי אביב מונתה לתפקיד דירקטור – מנהלת חטיבת HP Enterprise Services

ריקי אביב מונתה לתפקיד דירקטור – מנהלת חטיבת HP Enterprise Services (לשעבר EDS). מאז השלמת המיזוג באוגוסט האחרון עמוס איילון שימש בתפקיד המנהל הזמני של החטיבה.

בתפקידה החדש תהיה ריקי אחראית להעצמת הנוכחות והפעילות של החטיבה העוסקת בפיתוח פרוייקטים, מיקור חוץ ושירותים מגוונים ומתקדמים ללקוחות העסקיים של החברה.
 
ריקי מביאה לתפקיד ניסיון עשיר והצלחה מתפקידיה הקודמים. בחודשים האחרונים ניהלה ריקי אביב את חטיבת ההדפסה וההדמייה של HP ישראל. קודם לכן שימשה ריקי בתפקיד המנהלת האזורית של תחום הייעוץ והפרוייקטים של HP. בתפקידה זה היתה אחראית על פעילות הפרוייקטים במדינות ישראל, יוון, תורכיה, אפריקה ודרום-אפריקה. קודם לכן ניהלה את אגף הפרוייקטים בחטיבת טכנולוגיות של HP ישראל והצעידה את האגף לזכיות משמעותיות ולצמיחה עסקית משמעותי. בין היתר הובילה ריקי את הזכייה המשמעותית של HP בפרוייקט תעודות זהות חכמות של מדינת ישראל.
 
ריקי הצטרפה לקומפאק בשנת 2000 ול- HP בשנת 2002 כחלק מתהליך רכישת קומפאק על ידי HP. קודם לכן עבדה בחברת חשמל לישראל בחיפה.
 
לריקי תואר בהנדסת מחשבים מהטכניון.
 
 חטיבת HP Enterprise Services  (לשעבר EDS) מונה למעלה מ- 1,000 עובדים בישראל המספקים מגוון רחב של פרוייקטים, שירותים ופתרונות במיקור חוץ ללקוחות גדולים ומובילים בשוק בישראל, בינהם פרוייקט תעודות זהות לממשלת ישראל, פרוייקט אביב לניהול מרשם אוכלוסין, פרוייקט נמ"ר – ניהול מערכות רפואיות לבתי החולים הממשלתיים, כנסת ישראל, פרוייקט קידמה של שירות בתי הסוהר ולקוחות רבים אחרים.

דילוג לתוכן