רילוקיישן לטוקיו – מומחי סייבר ישראלים יגנו על יפן

ביום שלישי (6 בדצמבר) אגודת הידידות ולשכת המסחר ישראל-יפן תחלק את פרס ההצטיינות ביצוא סייבר ישראלי

יפן פותחת את תחום הסייבר לשילוב ישראלים בעקבות עלייה בכמות התקפות סייבר על תאגידים וממשלת יפן.

סייבריזן היא אחת מחברות סייבר ישראליות שעובדיה ומשפחותיהם מבצעים רילוקיישן לטוקיו. תאגיד הענק היפני SoftBank הפועל בתחומי מסחר אלקטרוני, פיננסים ומספק תשתיות לענקיות אינטרנט כ-עליבאבא ויאהו, השקיע 59 מליון דולר בסייבריזן והקים עם החברה במשותף חברת בת Cybereason Japan Corp. הפעילות החדשה תאפשר לספק ביפן את שרותי סייבריזן לאיתור ותגובה לאיומי סייבר, והגנה על ארגונים יפנים הפועלים במדינה מפני התקפות ממוקדות ומתקדמות.

לדברי לטם גיא, מומחה אבטחה בכיר מסייבריזן, אשר עובר בימים אלו לטוקיו כדי לנהל את תחום האבטחה בסייבריזן יפן: "החברה היפנית חיה ונושמת מידע דיגיטלי ללא הפסקה. יפן היא הכלכלה השלישית בגודלה ומהווה יעד איכותי לתוקפים מהשוק העסקי וגם הבטחוני-מדיני. האתגר הוא לזהות את התקפות הסייבר בזמן אמת ולבודד אותן מבלי לקטוע את הפעילות השוטפת. הטכנולוגיה הישראלית מאפשרת ליפנים לאתר את החדירות ולהכיל אותן לפני שהפורץ הסב נזק לחברה."

כחלק מההכנות לאולימפיאדה בטוקיו 2020, היפנים נערכים גם להגנה בחזית הסייבר, דבר שהוביל לעלייה נוספת בביקוש למומחי אבטחת מידע. הדרישות הנפוצות הן בתחומי האימות הביומטרי, זיהוי התנהגות, מזל"טים ואיתור פריצות.

ביום שלישי (6 בדצמבר) יוענק פרס הצטיינות לחברת סייבריזן על פעילותה ביפן במסגרת טקס של אגודת הידידות ולשכת המסחר ישראל-יפן.

דילוג לתוכן