רוצים לזכות בפורד פיאסטה חדשה?

פורד מביאה את אתגר המפתחים  AppLinkSYNC לתל אביב, 11-12 באוקטובר עם פרסים יקרי ערך

 

 

סך הפרסים מסתכם ב-340 אלף שקל ובהם פורד פיאסטה 2015 חדשה, שעות יעוץ וליווי של חברת הייעוץ המובילה וויזר-מזרס, ערכותSYNC Development TDK, כרטיסים ל-Web Summit 2015  ועוד

 

קריאה לכל מפתחי האפליקציות –  פורד מכריזה על אתגר המפתחים AppLink SYNCהראשון שייערך במזרח התיכון
מפתחים ורעיונאים יתכנתו וידגימו את הרעיונות שלהם לשימוש במערכת עטורת הפרסים לקישוריות ברכב  –  SYNC AppLink של פורד
www.GetinthecarTLV.com

 

 

תל אביב – 31 באוגוסט, 2015 – תל אביב תארח ב-11-12 באוקטובר את אתגר המפתחים Ford SYNC® AppLink™  הראשון שמסוגו שעורכת פורד באיזור. ההאקתון בן 24 השעות יאפשר לצוותי פיתוח אפליקציות לעבוד יחד עם צוותי המהנדסים והמומחים העיסקיים של פורד, כדי להפוך את הרעיונות שלהם למציאות בין לילה.

 

פורד חשפה היום, כי סך הפרסים הכולל מסתכם ב-340 אלף שקל, והוא כולל פורד פיאסטה חדשה, שירותי יעוץ וליווי של חברת היעוץ המובילה וויזר-מזרס, ערכות  SYNC Development TDK , כרטיסים ל- Web Summit 2015 ועוד

 

SYNC היא מערכת הקישוריות ברכב, החדשנית ועטורת הפרסים של פורד, אשר מאפשרת לנהגים לערוך שיחות טלפון, לשלוט במערכת השמע ולבצע פעולות אחרות בעזרת פקודות קוליות וללא שימוש בידיים. AppLink היא טכנולוגיית תוכנה עבור SYNC, המעניקה לנהגים אפשרות שליטה קולית באפליקציות סלולריות, ומסייעת להם להשאיר את הידיים על ההגה ואת העיניים על הכביש.

 

 

תוכנית המפתחים של פורד עורכת האקתונים בכל רחבי העולם, לרבות בסין, אוסטרליה, ברזיל וארה״ב. זהו האירוע הראשון מסוגו שנערך בישראל. האקתונים קודמים הובילו לפיתוח ולהטמעה של אפליקציות דוגמת ROXIMITY, אשר מזהה הנחות והתראות המבוססות על מיקומו של הרכב; ו-FuelSignal, אשר מסוגלת להשגיח על כמות הדלק ולהמליץ לנהג על תחנות דלק קרובות, כולל כאלה שמציעות הנחות והטבות.

 

פורד מחפשת יזמים, צוותים ומפתחים עצמאיים שיתמודדו במסגרת אתגר המפתחים SYNC AppLink. המשתתפים ישתמשו בממשק תיכנות האפליקציות (API) של AppLink, על מנת ליצור אפליקציית הדגמה לצורך הערכה במהלך השלב האחרון. המפתחים יכולים להשתמש ב-API כדי ליצור אפליקציות ופונקציות התומכות ב-SYNC AppLink. פורד גם מחפשת יזמים עם רעיונות בתחום, ואשר רוצים לקחת את רעיונותיהם הלאה. המשתתפים יקבלו הזדמנות להסביר לפורד מדוע האפליקציה שלהם מועילה לנהגים, ופורד תבחר מספר מנצחים ותחלק מבחר פרסים.

 

לפרטים והרשמה נא בקרו באתר: www.GetinthecarTLV.com

 

דילוג לתוכן