רוצים להתנסות ב- Kaspersky Internet Security 2011 ו-Kaspersky Anti-Virus 2011?

פאוור תקשורת, הנציגה והמשווקת של מעבדת קספרסקי בישראל, הכריזה היום (14 ביולי) על השקתן בישראל של Kaspersky Internet Security 2011 ו-Kaspersky Anti-Virus 2011, שתי הגירסאות החדשות של שתי תוכנות הדגל של מעבדת קספרסקי, מפתחת מובילה של פתרונות לאבטחת מיד2011 ו-Kaspersky Anti-Virus 2011מנצלים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר הקיימות היום בשוק ומספקים למשתמש המחשבים איתור מדויק של נוזקות ותגובה מהירה יותר לאיומי IT. אחד מהיתרונות הבולטים של שני מוצרי האבטחה החדשים הוא שהם לא נכנסים לפעולה רק כאשר המחשב נדבק, אלא מספקים למשתמש הגנה פרו-אקטיבית, המנטרת בעיקביות את המערכת כדי לאתר כל סוג של איום פוטנציאלי ולמנוע כל פעולה שעלולה לפגוע במחשב.
 
שני המוצרים החדשים מספקים למשתמש המחשבים את כל מה שנדרש לו כדי להגן על מחשבו בעת גלישה באינטרנט. הם מאפשרים זיהוי מדויק של מקורות לא מהימנים, מספקים למשתמש סביבת עבודה דיגיטלית בטוחה ונקיים מאיומים דיגיטליים ומציעים הגנה מלאה לכל סוגי המידע והתקשורת. KIS 2011 ו-KAV 2011 פועלים ברקע סביבת העבודה, ואינם מייצרים הטרדות מהסוג המפריע ליעילות העבודה.
 
Kaspersky Internet Security 2011ו-Kaspersky Anti-Virus 2011משלבים טווח רחב של טכנולוגיות חדשות ומשופרות, רבות מהן ייחודיות למעבדת קספרסקי. טכנולוגיית System Watcher החדשה מנטרת את כל הפעולות המתבצעות במערכת – החל מיצירה ותיקונים של קבצים ועד שינויים במערכת הרישום (system registry). את השינויים שנגרמים למערכת בשל כניסת נוזקות, ניתן לבטל בלחיצת עכבר.
 
שני הפתרונות החדשים משלבים גם שירותי דירוג, המציגים בזמן אמיתי ניטור של מקורות מידע שונים, שאינו דורש סריקה מקומית שלהם. הניטור מסתמך על מאגרי הנתונים של מעבדת קספרסקי המתעדכנים כל העת על ידי מומחי החברה.
 
KIS 2011 ו-KAV 2011 משלבים גם איפיון Windows Gadget חדש, הממוקם על גבי הדסקטופ במערכות ההפעלה ויסטה וחלונות 7 והמציע גישה מהירה לאיפיונים העיקריים של המוצר. Windows Gadget מציג את סטטוס האבטחה של המחשב, ומאפשר סריקה של קובץ בלחיצת עכבר אחת ועבודה גם במצב Safe Run.
 
איפיון חדש נוסף הוא היכולת להשתמש בדיסק ההתקנה של המוצר כדיסק הצלה. הדיסק כולל שורה ארוכה של רכיבים המאפשרים סריקה וטיפול במחשב נגוע ללא הצורך להסיר או לאתחל את מערכת ההפעלה. איפיון חדש חשוב נוסף הוא היכולת להתקין את שני מוצרי האבטחה על מחשבים הנגועים כבר באיומים מתוחכמים דוגמת rootkits, המקשים בדרך כלל על התקנת פתרונות אבטחה.
 
בנוסף, מציע האינטרנט סקיוריטי איפיון בקרת הורים, המאפשר להורים מודאגים לנטר ולפקח על הפעילות המקוונת של ילדיהם. איפיון Safe Surf  מאפשר סריקה של כל חיבור אינטרנט וחסימה אוטומטית של אתרים נגועים בנוזקות ואילו KIS 2011 כולל מודול משופר המגביל את הגישה של המשתמש הצעיר לאתרי רשתות, מסרים מיידים ולתוכניות מסוימות על המחשב ומאפשר שליטה על הורדת תכנים והעלאה של נתונים אישיים.
 
"עם הצגת Kaspersky Internet Security 2011 ו-Kaspersky Anti-Virus 2011שיפרנו את מה שכבר היו מוצרי אבטחה מצוינים ואנו מציעים היום למשתמש המחשבים שורה של טכנולוגיות חדשות ויעילות שמטרתן להדק עוד יותר את הגנת המחשב", אומר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל פאוור תקשורת. "בזכות מודולים כמו System Watcher, Safe Surf ו-Safe Run, אנחנו יכולים לספק למשתמש שליטה והגנה ללא תקדים על תהליכי הגנת המחשב".
 
מידע נוסף על Kaspersky Internet Security 2011 ו-Kaspersky Anti-Virus 2011 אפשר למצוא בכתובת: http://www.kaspersky.com/homeuser. את מוצרי האבטחה החדשים ניתן להשיג החל מהשבוע בחנויות המחשבים, הרשתות והמפיצים המורשים. מחזיקי תוכנות KIS/KAV 2010 יזכו בשדרוג חינם לגרסאות החדשות.

דילוג לתוכן