רונן הורוביץ מונה לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בבזק בינלאומי

מחליף בתפקיד את שגיא קוז'וך אשר הודיע לאחרונה על פרישתו מהחברה

מנכ"ל בזק בינלאומי, מוטי אלמליח, הודיע היום (ג') על מינויו של רונן הורוביץ לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בבזק בינלאומי.

הורוביץ (55), כיהן לאחרונה כסמנכ"ל טכנולוגיות מידע ותפעול בבורסה לניירות ערך, קודם לכן ובמשך כשנתיים שימש כסמנכ"ל טכנולוגיות עסקיות בויזה כאל. להורוביץ ניסיון עשיר בעולמות של ניהול טכנולוגי של מערכות אסטרטגיות ופרוייקטי ענק.
במשך כ-26 שנה כיהן הורוביץ בשורה של תפקידים בכירים במשרד ראש הממשלה ובהם כראש אגף טכנולוגיות מידע, וכראש הרשות הממלכתית לאבטחת מידע אותה הקים וניהל.
להורוביץ תואר שני במנהל עסקים (MSC), עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מהטכניון.

מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי "אני מאחל לרונן הצלחה בתפקידו החדש. אין לי ספק כי ניסיונו הרב בניהול מערכתי ופרויקטאלי, התמחותו במערכות מידע, סייבר ו- BIG DATA, יסייעו לחברה בהעמקת מובילותה הטכנולוגית ובמימוש היעדים השאפתניים שהציבה בעולמות החדשנות, אליהם היא נכנסת".
הורוביץ, מחליף בתפקיד את שגיא קוז'וך אשר הודיע לאחרונה על רצונו לפנות לאתגרים מקצועיים חדשים. קוז'וך, שימש בארבע וחצי השנים האחרונות כסמנכ"ל טכנולוגיות מידע בחברה וקודם לכן בשורה של תפקידים בכירים בקבוצת בזק.
מוטי אלמליח שיבח את תרומתו המשמעותית של שגיא להצלחתה של החברה ולבידולה הטכנולוגי. לדבריו "במהלך השנים האחרונות, ביצעה בזק בינלאומי קפיצת מדרגה משמעותית לעולמות של חדשנות, סייבר וטכנולוגיות פורצות דרך. איכויותיה הטכנולוגיות של בזק בינלאומי הן כיום שם דבר בשוק ולשגיא יש תרומה גדולה לכך. אני מאחל לשגיא הצלחה בדרכו המקצועית החדשה; ומודה לו על תרומתו להישגיה של החברה ולהצלחתה".
רונן יחל את עבודתו בבזק בינלאומי ב-1.12.16.

דילוג לתוכן