רונן גבאי מונה ל- CTO של מכללת הי-טק

במסגרת תפקידו אחראי רונן על אופן העברת הטכנולוגיה אל הסטודנטים, איתור והבאת טכנולוגיות וקורסים חדשים והובלת המכללה לאתגרים טכנולוגיים חדשים. רונן גבאי, 39, מונה לתפקיד CTO במכללת הי-טק, הנמנית על חטיבת ההדרכה של מטריקס.
במסגרת תפקידו אחראי רונן על אופן העברת הטכנולוגיה אל הסטודנטים, איתור והבאת טכנולוגיות וקורסים חדשים והובלת המכללה לאתגרים טכנולוגיים חדשים.  
גבאי הוא  מייסד, בעלים ו- CTO של חברת הטכנולוגיה והייעוץ U-B Tech, הנמצאת בקשרי שיתוף פעולה מקצועיים עם מכללת הי-טק. הוא מומחה ויועץ לתכנון, פריסה, הטמעה והגירה למערכות מיקרוסופט ובעל תואר Microsoft Exchange Regional Director מזה כ- 3 שנים. גבאי מוביל את תחום התשתיות ואבטחת מידע בארץ ב 10 שנים האחרונות.
בעבר שימש רונן כראש תחום תשתיות ואבטחת מידע במכללת הי-טק ויועץ לארגוני אנטרפרייז.
 
אודות מכללת הי-טק
מכללת הי-טק הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל ללימודי טכנולוגיית המידע והאלקטרוניקה. המכללה הנה מרכז הדרכה מוסמך ומאושר על ידי יצרניות התוכנה והטכנולוגיות המובילות והנפוצות בעולם: Microsoft, Sun, Check Point, Citrix, Texas Instruments, Novell, Vmware Oracle,. בנוסף, מציעה המכללה מגוון רב של קורסים בתחומים נוספים כגון: הנדסה, ואלקטרוניקה,UNIX ,LINUX , תקשורת, ,Security פיתוח, רשתות, אינטרנט, שיווק לתחום ההיי-טק, Multimedia ועוד. מכללת הי-טק שמה דגש מיוחד על מגוון, חדשנות טכנולוגית ואיכות ההדרכה על מרכיביה השונים. מכללת הי-טק היא שותפה זהב של מיקרוסופט, ונבחרה על ידי מיקרוסופט העולמית,שש שנים ברציפות, למכללה האיכותית והגדולה בישראל, וכל זאת בזכות הקפדה רבה על כל מרכיבי ההדרכה: מרצים מן השורה הראשונה בעלי ניסיון מעשי רב, סביבת לימוד מושלמת, מערכי הדרכה ועוד. המכללה מכשירה למעלה מ- 12,000 אנשי היי-טק בשנה. מכללת הי-טק הדרכה טכנולוגית בע"מ, ג'ון ברייס הדרכה בע"מ, ומכללות הי-טק מדיאטק (2002) בע"מ, הנן בבעלות מלאה של מטריקס אי.טי בע"מ, והן חלק מחברת מטריקס.

דילוג לתוכן