רון הברמן מונה למנכ"ל פעילות חטיבת CloudBand בישראל

קלאודבנד מיצבה את אלקטל-לוסנט בחזית תחום הענן והוירטואליזציה של הרשת
ולמעשה פיתחה את פלטפורמת ה-NFV הראשונה בתעשייה

אלקטל-לוסנט מתכוונת להגדיל ב-10% את הפעילות שבסיסה בישראל
אלקטל-לוסנט מודיעה על מינוי רון הברמן למנכ"ל פעילות CloudBand (קלאודבנד) בישראל. הברמן מחליף את דור סקולר, סגן נשיא באלקטל-לוסנט, שעוזב לאחר שמונה שנים בחברה, מהן כחמש שנים כמנכ"ל חטיבת קלאודבנד , אשר היה ממקימיה. סקולר הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו ולפרוש בסוף השנה, על מנת לבחון הזדמנויות חדשות בתחום היזמות. לסקולר יש חלק מהותי בפיתוח חזון התקשורת הוירטואלית של אלקטל-לוסנט, אשר התפתחה לכדי סטנדרט ה NFV (Network Function Virtualization).
לרון הברמן יותר מ-20 שנות ניסיון באסטרטגיה עסקית, תכנון מוצר, הנדסת תוכנה ותכנון רשת, והוא מביא עמו לאלקטל-לוסנט ולקלאודבנד, ידע וניסיון רבים בתחום טכנולוגיות ענן ודאטה סנטר. עד לאחרונה כיהן כמנכ"ל חברת CiiNOW, אשר אף נמנה על מייסדיה. קודם לכן עבד באלקטל-לוסנט במשך ארבע שנים ומילא תפקידים ניהוליים שונים. והיה מהנדס בכיר בחברות UUNET , Zephion ו-Masergy. הברמן החל את הקריירה המקצועית שלו בצה"ל, במיקוד על תחום התקשורת. להברמן תואר ראשון בהנדסת חשמל ותואר שני בהנדסת תוכנה, שניהם מאוניברסיטת דרקסל בפילדלפיה.
קלאודבנד הוקמה ופעלה עד כה באלקטל-לוסנט כסטארטאפ פנימי שהיווה יחידה עסקית נפרדת בתוך הפעילות הארגונית הגלובלית של החברה. מודל זה מיצב את אלקטל-לוסנט בחזית תחום הענן וה NFV (Network Function Virtualization). קלאודבנד הוקמה על מנת לפתח את פלטפורמת ה-NFV הראשונה בתעשייה והיה לה תפקיד משמעותי בעידוד לקוחות אלקטל-לוסנט לאמץ את ה- NFV. לאור הצלחת המהלך, אשר הוביל לאימוץ מלא של ה- NFV על ידי התעשייה, הוחלט באלקטל-לוסנט להתקדם לשלב חדש אשר במסגרתו תשתלב קלאודבנד בצורה מלאה באלקטל לוסנט ותהפוך למרכיב מרכזי באסטרטגיית הענן של החברה. כעת, נערכת אלקטל-לוסנט לפרישה רחבה בשוק, שתבטיח רווחיות וצמיחה.
כיום יש לקלאודבנד 19 לקוחות בשלב ניסיוני, בהם ספקי טלקום מהשורה הראשונה בעולם, כולל טלפוניקה, דוקומו, דויטשה טלקום ועוד, ויותר מ-45 חברים בתכניתEcosystem CloudBand NFV. אלקטל-לוסנט מתכוונת להמשיך להשקיע בקלאודבנד ולהגדיל את הפעילות שבסיסה בישראל ב-10%.
 

דילוג לתוכן