רובריק משיקה את Rubrik Alta – הפתרון המתקדם לניהול הנתונים בענן

רובריק (Rubrik), יצרנית פתרונות להגנת הנתונים המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, משיקה את Rubrik Alta 4.0, פלטפורמה לניהול הענן המספקת זמינות מיידית של היישומים הארגוניים, ללא תלות בתשתיות הארגון.

Alta תומכת בסביבות הפיתוח והתפעול המובילות כגון VMware, Microsoft Hyper V, Nutanix AHV, מערכות ההפעלה Windown ו-Linux, סביבות הענן הפרטיות, AWS ו-Azure. Alta מספקת לארגוני אנטרפרייז חווית משתמש אחידה ופונקציונליות לסביבות פיזיות ווירטואליות, כך יכולים הארגונים לפשט את ניהול המערכות, לשמור על רמת אג'יליות קבועה ללא פגיעה בביצועים ולהפחית את העומס על השרתים על ידי המעבר לענן.

בנוסף, פתרון הניהול של רובריק יכלול את CloudOn, המשדרג את יכולות הארכוב בענן של Rubrik ומסייע לארגונים בהתאוששות מאסון ובניידות יישומים בין עננים ומהענן ל-On Premise. CloudOn משפר ביצועי יישומים בענן של AWS (ובעתיד בעננים נוספים) באמצעות תצורת ה-AMI של Alta. בזכות ה-Cloudon נהנים ארגוני האנטרפרייז מגמישות מקסימלית בסביבות המחקר והפיתוח, התאוששות מאסון, ובאנליטיקה.

בן כפולר, מנהל פעילות Rubrik בישראל: " על פי IDC, יותר מ-80% מארגוני ה-IT יעברו לעבוד בענן עד סוף שנת 2017. ארגוני אנטרפרייז שעוברים לענן זקוקים למערכת ניהול ענן סקלאבילית כדי לנהל ולהגן על המידע הארגוני בצורה שהתשתיות הארגוניות לא יפגעו ויאבדו ביצועים. Alta מתממשקת עם סביבות העבודה המובילות כיום ומספקת פתרון ניהול ענן קל ופשוט לתפעול".

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן: "בעזרת -Alta, רובריק מנגישה את הענן לארגוני אנטרפרייז. בזכות התמיכה בסביבות העבודה המובילות בעולם, כל ארגון אנטרפרייז יכול להרוויח את הפשטות, רמת הביצועים הגבוהה והאבטחה המתקדמת של רובריק".

דילוג לתוכן