רובריק משיקה את ה-Rubrik Firefly לניהול מידע בענן

Rubrik, יצרנית פתרונות האחסון והגנת הנתונים, המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, הודיעה על השקת פתרון חדש, Rubrik Firefly, הפתרון הראשון לניהול מידע בענן. הפתרון מספק הגנה, חיפוש, אנליטיקה ואירכוב לאנטרפרייזים המשתמשים בענן היברידי והציבורי.

הפתרון מאפשר ללקוחות שחזור קל ומהיר של היישומים ויכול חיזוי גלובאלית על ידי איחוד מידע ממגוון יישומים לאינדקס אחד גדול. בצורה זו ניתן לקבל העתק של המידע בצורה פשוטה ועל פי דרישה. ה-Rukrik Firefly מייתר כמעט לחלוטין את ניהול המידע האנושי בעזרת מנוע מתקדם המספק שירותים ביעילות לאורך כל ה-Lifecycle של היישום. בנוסף, רובריק מאבטחת את המידע גם בזמן המעבר מהענן לארגון וגם בזמן עמידה. הפתרון מספק גישה מאובטחת למידע בכל פעולה שהוא מבצע (ארכוב, שחזור, ניהול ועוד) תוך כדי הפקת דוחו"ת המספקים מידע על מצב היישומים.

תוכנת ניהול הנתונים המאוחד (Converged Data Management) של Rubrik הפועלת בהתקני סידרת r300/r500 של החברה מספקת גיבוי אוטומטי, התאוששות מהירה במקרה של כשל או אסון, רפליקציה ללא הגבלה ואירכוב נתונים בהיקף בלתי מוגבל. Rubrik נבנתה על ידי מהנדסים שעמדו מאחורי גוגל, VMware, פייסבוק ו- Data Domain. לאחרונה זכתה החברה בתואר Cool Vendor בתחום האחסון, אשר ניתן לה עלי ידי חברת האנליסטים גרטנר.

בן כפולר: "ההשקה של ה-Rubrik Firefly מציגה את החזון והרצון של רובריק לספק ללקוחותיה ניהול מידע מושלם, ללא קשר לפלטפורמה שבה הם משתמשים וליישומים שלהם. רובריק מאפשר לאנטרפרייזים לנהל את המידע שלהם בפשטות ומהירות פורצות דרך ונותנים להם את האפשרות להשתלב בקלות בענן הציבורי או ההיברידי

דילוג לתוכן