רד חנכה בבאר שבע את מרכז המו"פ "רד-נגב". רד חנכה בבאר שבע את מרכז המו"פ "רד-נגב".

זיסאפל: "לקבוצת רד-בינת יש בדרום פעילות עסקית רחבת היקף, שכוללת, בין השאר, את אספקת כל פעילות התקשוב המאוד מורכבת ומתקדמת של עיר הבה"דים". דרור בין, מנכ"ל רד: כ-80 מהנדסים כבר עובדים במרכז ואנו ממשיכים בגיוס מהנדסי תוכנה

מרכז המו"פ החדש של חברת רד, רד נגב, נחנך בטקס חגיגי ורב משתתפים בפארק ההיי-טק החדש בבאר שבע. המרכז, שבהקמתו ישקיעו רד, ממובילי השוק הגלובלי בתחום וירטואליזציית הרשת, והמדען הראשי של משרד הכלכלה כ- 110 מיליון שקלים (במהלך 3 שנים) ישמש, בעיקר, למחקר ולפיתוח רשתות ניתנות לתכנות (Programmable Networks). באירוע לקחה חלק הנהלת חברת רד, ובהם, יהודה זיסאפל, ממייסדי רד וקבוצת רד-בינת ודרור בין, מנכ"ל רד, כמו גם נציגי עיריית באר שבע, בראשותו של רוביק דנילוביץ', ראש העיריה.

בתמונה: ZISAPPE-DANILOVITZ-BIN-CUT THE ROPE – גוזרים את הסרט ברד נגב – מימין: דרור בין, רוביק דנילוביץ' ויהודה זיסאפל

 

"הדרום בשבילנו הוא לא רק הוצאה לפועל של החזון הציוני, שתוך שנה המרנו מרעיון למימוש בשטח עם 80 מהנדסים", אמר זיסאפל. "יש לקבוצה כאן פעילות עסקית רחבת היקף, שכוללת, בין השאר, את אספקת כל פעילות התקשוב המאוד מורכבת ומתקדמת של עיר הבה"דים, ותגבור של תוכנית 'אופקים להייטק' באוני' בן גוריון, שמכשירה כיום מעל 150 מהנדסים חדשים".

 

"בן גוריון היה מת לחיות כעת", אמר דנילוביץ'. "הוא דיבר על חזון ותשוקה למדינה, והצוות של רד מדגים מחוייבות שקשה למצוא כיום. אתם מוציאים לפועל את החזון של בן גוריון", אמר דנילוביץ'. "אתם חולמים שיודעים לחלום, אבל, גם הרגליים שלכם על הקרקע. המעבר לבאר שבע, הוא לא רק מעשה ציוני. זהו מהלך נכון עסקית/כלכלית וטכנולוגית. יש לנו קלף מנצח ביד".

 

לדברי דרור בין, מנכ"ל רד, המרכז החדש ממשיך במהלכי הגיוס וכי מעל 30 משרות של מהנדסי תוכנה מחכות לאיוש; עוד הוסיף כי ללא התמיכה של המדען הראשי, רד לא הייתה מסוגלת להקים מרכז תעסוקה עם משרות איכותיות בדרום. אופיר פוקס, סמנכ"ל מחקר ופיתוח ברד, סיפר לחוגגים כי ברבעונים האחרונים רד חווה גידול בביקוש לפתרונות התקשורת, אותם היא משווקת למפעילי תקשורת וכי הגיוס המואץ נועד לאפשר את תנופת הפיתוח של החברה, במסגרת המעבר הדרמטי של עולם התקשורת לפתרונות וירטואליזציה של יישומי רשת ולרשתות ניתנות לתכנות.

דילוג לתוכן