רד הקימה מרכז מחשבים עבור בני הנוער המתחנכים בפנימיית ויצ"ו נחלת-יהודה בראשון- לציון

חברת רד חנכה מרכז מחשבים חדש בכפר הנוער ויצ"ו נחלת-יהודה שבראשון-לציון. בפרויקט זה תרמה רד 54 מחשבים לכפר, 18 מהם נועדו להחליף מחשבים אשר נתרמו בפרויקט הקודם, והשאר למועדוני התלמידים וחדרי הפנימייה. במסגרת פרויקט זה נתרמו גם תשתית תקשורת, ריהוט, מקרן, מסך, רמקולים ורשת אלחוטית. עלות פרויקט זה נאמדת בכ- 54,000$.

 

בכפר הנוער ויצ"ו נחלת-יהודה מתחנכים כ-420 תלמידים בכיתות ז'-יב', מתוכם 224 תלמידים בפנימיית הכפר. לאחר שעות הלימוד נהנים תלמידי הפנימייה מפעילויות חברתיות מגוונות ומחוגי העשרה. אחוז התלמידים הזכאים לבגרות בכפר עומד על 60%, ו-97% מהתלמידים מתגייסים לצה"ל או לשירות לאומי.

 

זהר זיסאפל, ממייסדי רד תקשורת וקבוצת רד-בינת, חנך את מרכז המחשבים ואמר לתלמידים שהוא בטוח כי השימוש במחשבים החדישים יעזור להם להגשים את כל משאלות ליבם וכי עליהם לשאוף תמיד להגיע גבוה ככל האפשר. בנוסף לתרומת המחשבים, מבטחת רד את המחשבים ללא הגבלת זמן.

 

במסגרת פעילותה של רד בקהילה ותמיכתה בחינוך לטכנולוגיה ולמדעים, יוזמת רד כ-6 פרויקטים בשנה בעלי אופי דומה, המתמקדים בשיפור תנאיהם של תלמידים ובני נוער בפנימיות ובבתי ילדים ברחבי הארץ.

בתמונה המצ"ב:

זוהר זיסאפל בחניכת מרכז המחשבים

האישה עם הז'קט הסגול היא טובה בן דוב, נשיאת ויצ"ו ישראל

הגבר בחליפה השחורה הינו דוב צור, ראש עיריית ראשון לציון

RAD_RISHON

 

 

דילוג לתוכן