רד העניקה מלגות בסך 215 אלף שקלים ל-27 סטודנטים, חיילים משוחררים, הלוקחים חלק בתוכנית "אופקים להיי-טק"

רד תקשורת, בשיתוף "אופקים להיי-טק", העניקה מלגות לימוד בסך 215 אלף שקלים ל-27 סטודנטים וסטודנטיות, הלוקחים חלק בתוכנית "אופקים להיי-טק". הסטודנטים הגיעו מהטכניון, אוניברסיטת תל אביב ומאוניברסיטת בן גוריון שבנגב. את המלגות העניק יהודה זיסאפל, יו"ר רד ובטקס לקחו גם חלק דניאלה אילן, סמנכ"לית משאבי אנוש של רד, אופיר פוקס, סמנכ"ל הפיתוח ברד, רחל קשת, מנכ"לית "אופקים להיי-טק" ונציגי האוניברסיטאות.

 

תוכנית "אופקים להיי-טק" נותנת הזדמנות לחיילים משוחררים ולבוגרי שירות לאומי, המתקשים לעמוד בנטל הכלכלי של הלימודים, להתקבל ללימודים אקדמיים ולרכוש השכלה אקדמית בהנדסה ובמדעים. התוכנית מספקת מעטפת תמיכה פדגוגית וחברתית וסיוע כלכלי לאורך כל תקופת הלימודים ולאחר קבלת התואר – עזרה בהשתלבות בעולם ההיי-טק. השותפים המרכזיים בתוכנית הם יהודה זיסאפל, הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון, קרן רש"י, איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה, חברות הייטק וגופים ציבוריים ופרטיים רבים.

 

לדברי זיסאפל, הנדסה, אלקטרוניקה, או מדעי המחשב, היו ויהיו חשובים ונדרשים תמיד, ואנשים טובים תמיד יהיו חסרים בתעשייה. "הרעיון שמאחורי חלוקת המלגות הוא לנסות ולתת למקבליה הזדמנות שווה. חשוב מאוד לעודד את המצטיינים וגם את אלה שרוצים להכנס לתחום, בעלי כל הנתונים להצלחה, אבל, יש להם קושי כלכלי לסיים את לימודיהם".

 

במהלך המפגש סיפר פוקס לסטודנטים על המעבר מהספסלים באקדמיה ל'עולם האמיתי' של ההיי-טק הישראלי וכיצד הם יכולים להשתלב בגמר הלימודים במרכזי הפיתוח של רד בתל אביב ובאר שבע.

דילוג לתוכן