רד האט קובעת סטנדרט חדש עבור הדור הבא של מערכות הפעלה

RHEL) Red Hat enterprise Linux 6) נכנסת לשוק עם תמיכה משותפים מובילים בתעשייה; מספקת ל- Enterprise IT בסיס מוצק עבור עתיד ממוקד בוירטואליזציה ובענן
יניב ליבוביץ, מנהל אזורי ומנהל פעילות רד האט בישראל, תורכיה, יוון וקפריסין, אומר כי עם RHEL6מגדירה רד האט סטנדרטים חדשים עבור סביבות הפעלה מסחריות בקוד פתוח. המערכת, שתוכננה לתמוך בארכיטקטורות ארגוניות גמישות ומגוונות של ימינו, מספקת את היסודות המקיפים להם זקוקים לקוחות עבור פריסות פיזיות, וירטואליות, ופריסות ענן.
 
RHEL, הזמינה מזה כמעט עשור, זכתה במוניטין עבור ביצועים ואמינות, ומהווה חלופה בעלת ערך גבוה למערכות הפעלה קנייניות. היום, לקוחות מרחבי העולם מסתמכים על RHEL עבור עומסי העבודה הקריטיים ביותר שלהם.
 
"מזה קרוב לשמונה שנים מספקת RHEL ערך מעולה וביצועים עבור תשתית ה- IT הארגונית שלנו", אמר גורדון פנפולד, ה- CTO של בריטיש איירווייס. "אנו מתכננים להעביר את מערכותינו הקריטיות ל- RHEL6 , וצופים כי היא תספק לנו את הגמישות לפרוס את יישומינו ולהתאימם לצרכים עסקיים ספציפיים, ברחבי הטמעות Bare metal, וירטואליזציה וענן."
 
"על בסיס השימוש האסטרטגי שלנו ב- RHEL, עם התרחבות מסביבות פיזיות דרך וירטואליות אל סביבת ענן, השתתפנו באופן פעיל בתוכנית הבטא שלRHEL6 ", אמר מוטי פינקלשטיין, מנהל בכיר ב- Citi. "יכולות הליבה של המערכת, כולל שיפורים באבטחה, ביצועים וניהול שימוש באנרגיה, יאפשרו לנו טוב יותר להתרחב למערכות הגדולות ביותר בשוק כיום, תוך המשך אספקת גמישות ויעילות רבה."
 
כשהיא כוללת טכנולוגיות תוכנה שפותחו על ידי רד האט, שותפים וקהילת הקוד הפתוח במהלך שלוש השנים האחרונות, RHEL6 מספקת תכונות נרחבות חדשות המקיפות את המוצר. אלה משתלבות כדי להציע ללקוחות ולספקי פתרונות פלטפורמה ברמה הגבוהה ביותר, עליה מפתחים ופורסים יישומים.
 
Red Hat enterprise Linux 6תוכננה לשפר זריזות וגמישות, להפחית עלויות, ולהקטין מורכבות IT עבור לקוחות.
חידושים כוללים החל משיפורי Kernel עבור ניהול משאבים, RAS, ביצועים, יכולת גידול, וירטואליזציה וחסכון באנרגיה, דרך סביבת פיתוח שהורחבה מאוד ומצייתת לסטנדרטים, עד למגוון מקיף של יישומי שרת ודסקטופ מעודכנים.
 
יניב ליבוביץ אומר כי RHEL6  היא בחירה מעולה עבור משתמשים המחפשים להגר מיוניקס ללינוקס, והנה חלופה רבת עוצמה ל- Microsoft Windows Server. על-ידי קביעת הסטנדרט עבור מיחשוב קוד פתוח, RHEL גם מספקת חדשנות מובילה בתעשייה עבור פריסות ענן פרטיות וציבוריות.
 
"RHEL שימשה במשך שנים כפלטפורמה מועדפת עבור יישומים קריטיים לארגוני Enterprise רבים. לקוחות כמו בריטיש איירווייס, Citi ו- NTT Communications הפכו לשותפים מלאים בפיתוח של פלטפורמת RHEL 6. אנו נכנסים עתה לעידן של מיחשוב ארגוני בו גמישות, ניידות ופעילות בין-מערכתית חשובות יותר מאי-פעם, והיום אנו מספקים את הפלטפורמה אותה צריכים לקוחות. זה תמיד היה המיקוד שלנו", אמר פול קורמייר, סגן נשיא בכיר ונשיא למוצרים וטכנולוגיות ברד האט, אשר ביקר לאחרונה בישראל. "מה שאנו מספקים הנו יותר פתוח, יותר אמין ויותר מקיף ממוצרים אחרים בשוק. העתיד כבר כאן עם פלטפורמה שתוכננה להוביל לקוחות אל הדור הבא, עם וירטואליזציה וענן."
 
Red Hat enterprise Linux 6כוללת מאות שיפורים טכניים ותוספות המספקים ללקוחות זינוק טכנולוגי משמעותי לעומת חלופות בשוק.
בין השאר היא מציעה:
·                     פלטפורמת יישומים מותאמת היטב עבור פריסות ארגוניות בהיקף גדול המנוהלות באופן מרכזי.
·                     יעילות משופרת עם הדור האחרון של מערכות חומרה עתירות סקלאביליות.
·                     ביצועי וירטואליזציה גמישות ואבטחה מובילים בתעשייה – עבור סביבות host ו- guest כאחד.
·                     תמיכה נרחבת בתכונות שנועדו לצמצם למינימום פגיעה אקולוגית ופליטת פחמן דו-חמצני של מערכות IT.

דילוג לתוכן