רד האט, פיצה וטכנולוגיה

מטריקס מזמינה את לקוחותיה למפגש שני של "רד האט, פיצה וטכנולוגיה: תבצע הדגמה חיה של מוצר הוירטורליזציה החדשני של רד האט שפותח בישראל !
חטיבת המוצרים של מטריקס, המפיצה הרשמית של פתרונות רד האט בישראל , מזמינה את לקוחות רד האט למפגש הטכנולוגי השני של "רד האט, פיצה וטכנולוגיה". המפגש הראשון התקיים ביולי האחרון במשרדי מטריקס.
 
המפגש הבא יעסוק ב: היכרות עם Red Hat Linux 5.4 הגרסא האחרונה שהוכרזה לפני מספר שבועות בכנס העולמי בשיקגו, כלים לניהול סביבת רד האט, ניהול התווכה עם JBoss Enerprise ON ,הצגת פתרון JBoss Enterprise SOA,  ,ולראשונה  הדגמה חיה  של גרסת ה GA של RHEV – מוצר הוירטורליזציה החדשני של רד האט שפותח בישראל !
 
המפגש ייערך ב- 21/12 בדצמבר בין השעות 14:00 עד 17:00 בבית מטריקס בהרצליה פיתוח, והוא אינו כרוך בתשלום, אך מחייב הרשמה מראש. פרטים בטל. 09-9598887.
 
אודות חטיבת מוצרי התוכנה
חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות בתחומן ומספקת שירותי שיווק, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות החברות. החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-IT, ביניהם: CRM, BI, ניהול מערכות, קוד פתוח, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות, שליטה ובקרה ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבת המוצרים רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים מגוונים ולמעלה מ- 50 אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי סביב  המוצרים, לחטיבה helpdesk הנותן שירותים 24X7 . לחטיבה מומחיות בקידום, מכירה ותמיכה של מוצרי תוכנה מורכבים בשוק הישראלי ומומחיות ייחודית בתחום ה- OEM.

דילוג לתוכן