רד האט מקדמת את הדור הבא של פריסת יישומי Web עם JBoss Enterprise Portal Platform 5.0

JBoss Enterprise Portal Platform 5.0 היא חלק של מערך התווכה מלא בקוד פתוח עבור פריסות באתר הלקוח ובענןרד האט (Red Hat) הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על הזמינות הכללית של הדור הבא של פתרון הפורטל שלה – JBoss Enterprise PortalPlatform 5.0.
 
יניב ליבוביץ, מנהל אזורי למנהל פעילות רד האט בישראל, תורכיה, יוון וקפריסין, אומר כי ההתקדמות של JBoss Enterprise PortalPlatform  הנה השלב הבא במטרתה של רד האט לספק את המערך המקיף ביותר בתעשייה של מוצרי התווכה (Middleware).
"לארגונים ברחבי העולם יש עתה חלופת קוד פתוח גמישה עבור בנייה, פריסה אינטגרציה וניהול של יישומים באתר הלקוח ויישומים מבוססי ענן", אומר ליבוביץ.
 
"עם JBoss Enterprise Middleware מספקת רד האט את רכיבי ההתווכה ההכרחיים לארגונים עבור סטנדרטיזציה של ארכיטקטורת יישומיהם, מתוך ביטחון שהם משתמשים בגישה גמישה להתאמה לבחירת המשתמשים", אמר קרייג מוזילה, סגן נשיא ומנהל כללי להתווכה ברד האט. " JBoss Enterprise PortalPlatform 5.0 מספקת למשתמשים את יכולות האינטראקציה ההכרחיות לבנייה ופריסה של יישומים עשירים מבוססי Web".
 
JBoss Enterprise PortalPlatform 5.0 תוכננה להפחית את הזמן ואת העלויות הכרוכות ביצירה, פריסה וניהול של נוכחויות Web דינמיות. ע"י הוספת סדרה של תכונות הקשורות לפילוסופיית JBoss Open Choice, כמו ה- JBoss Portlet Bridge, ניתן למנף ביתר קלות יישומים וכישורי מפתחים לתוך הפורטל בלי תכנון מחדש (Re–engineering).
 
JBoss Open Choice היא אסטרטגיית רד האט לאספקת התווכה, המספקת ארכיטקטורה קלת משקל וגמישה לתמיכה במגוון הגדול ביותר של דגמי תכנות, שפות ואופציות פריסה.
JBoss Enterpsie Middleware תומכת בבחירה של מפתחים וארכיטקטים, בלא חשיבות אם הם מתכננים יישומים עבור Java Enterprise Edition, Seam, Spring Framework, Google Web Toolkit, Ruby, Groovy, PHP ומגוון מסגרות ואפשרויות תכנות אחרות.
 
פורטלים בקוד פתוח זוכים לתנופה בשוק, ולפי ריבוע הקסם של גרטנר לפורטלים אופקיים (Horizontal Portals), האנליסטים של גרטנר רואים גידול בפריסות פורטלים בקוד פתוח. לשנת  2011 צופה גרטנר כי לפחות 15 אחוז מפרויקטי פורטל ארגוני חדשים בחברות Global 2000 ישתמשו במסגרות פורטל אופקיות בקוד פתוח.
בנוסף רואה גרטנר תפנית בדינמיקה של שוק הפורטלים האופקיים, המקודם ע"י השילוב של חלופות קוד פתוח ברמה ארגונית עם מיחשוב ענן.
 
JBoss Enterprise PortalPlatform 5.0 היא חלק של מערך JBoss enterprise Middleware – משפחה מקיפה של מוצרי תוכנות התווכה בקוד פתוח המאפשרים למפתחים ולארגונים לבנות, לפרוס, לשלב ולנהל יישומים באתר ובתוך הענן.
 
למידע נוסף על רד האט, בקרו ב: www.redhat.com.

דילוג לתוכן