רד האט מעצימהDevOps עבור הענן

עם הזמינות של
Red Hat Cloud Suite ו- Red Hat OpenStack Platform 8

פתרונות ענן היברידי החדישים של רד האט מספקים שיפורים בניהול היברידי, אבטחה וביצועים, באמצעות אינטגרציה עם קונטיינרי לינוקס, Red Hat CloudForms , ו- Red Hat Ceph Storage
רד האט (Red Hat) , הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על הזמינות של Red Hat Cloud Suite ו-Red Hat OpenStack Platform 8, העוזרים לגשר על הפער בין צוותי פיתוח ותפעול בהיקף של מחשוב ענן.
עם המוצרים החדשים הזמינים עתה מציעה רד האט מערך ענן היברידי משולב מלא עם פלטפורמת יישומי קונטיינר(OpenShift by Red Hat) , תשתית עתירת סקלאביליות(Red Hat OpenStack Platform 8) , וכלי ניהול מאוחדים (Red Hat CloudForms); כולם זמינים בנפרד או באמצעות פתרון יחיד וקל לפריסה עםRed Hat Cloud Suite .

יותר ויותר ארגונים בונה עננים פרטיים כדי שתהיה להם תשתית מודרנית עתירת סקלאביליות, תוך שמירה על אבטחה ובקרה מוגברות. על פי סקר Outlook 2016 הגלובלי שנערך בקרב לקוחות רד האט, פריסות ענן פרטיות צפויות לעלות במספרן פי שישה בהשוואה לאלה של ענן ציבורי. בנוסף, צוותי פיתוח מחפשים לייעל את היצירה והפריסה של יישומי ענן חדשים, בעוד הנהלת ה- IT מקווה לעמוד עם אוטומציה מבוססת ענן בדרישות עסקיות גדלות.

פתרונות הענן החדשים של רד האט עוזרים לענות על הצרכים הללו באמצעות הזמינות של:
Red Hat OpenStack Platform 8- הגרסה החדשה ביותר של היצע OpenStack המוביל של רד האט, מוסיפה יכולות אחסון וניהול משופרות באמצעות הכללה של Red Hat Ceph Storage ו-Red Hat CloudForms , בהתאמה.
– Red Hat Cloud Suite מערך משולב מראש של טכנולוגיות הענן של רד האט, אשר לראשונה מאפשר פיתוח יישומים ענן טבעיים ופריסתם, עם הכללת OpenShift by Red Hat, בנוסף לתשתית עתירת סקלאביליות וניהול מאוחד .
פתרונות ענן פרטי מבוססי OpenStack – של רד האט, מספקים את הבסיס הפתוח כדי לענות על צרכים ברמת ייצור של העסקים המודרניים של היום, תוך שילוב תשתית וניהול סקלאביליים ביותר עם פרודוקטיביות מפתחים, בגיבוי מערכת רחבה של ספקי תוכנה וחומרה מוסמכים. פתרונות הענן של רד האט, הזמינים כפלטפורמה יחידה עם Red Hat OpenStack Platform או כהיצע משולב דרךRed Hat Cloud Suite , עוזרים ללקוחות לבנות סביבות IaaS סקלאביליות וחסינות מפני תקלות.

Red Hat OpenStack Platform 8
מי שיוצרת את עמוד השדרה של היצע הענן ההיברידי של רד האט, היא Red Hat OpenStack Platform 8, הגרסה האחרונה של פלטפורמת IaaS הסקלאבילית של החברה, המבוססת על מהדורת Liberty של קהילתOpenStack .
פתרון זה משלב את הבסיס המוכח של Red Hat Enterprise Linux עם טכנולוגיית OpenStack של רד האט, ליצירת פלטפורמת ענן פרטי והיברידי מוכנה לייצור.
Red Hat OpenStack Platform 8 הופכת לסטנדרט הזהב עבור פריסות סביבות ייצור גדולות של OpenStack. מאות הטמעות בסביבות ייצור גלובליות וכמות גדולה אף יותר של POCs מתבצעות עכשיו, ובתעשיית המידע והטלקומוניקציה מתאחד אקוסיסטם חזק של מובילי תעשייה סביב Red Hat OpenStack עבור פריסות וירטואליזציית פונקציות רשת (NFV) וקישוריות מוגדרת תוכנה (SDN)המחוללות מהפך.
עם ההשקה של Red Hat OpenStack Platform 8, כולל עתה היצע הליבה של OpenStack שדרוגים ועדכונים אוטומטיים גם בין גרסאות, ניהול תשתיות ועומסי עבודה, וגרסת בדיקות ממוקדת בתחום הטלקום.
Red Hat Cloud Suite
Red Hat Cloud Suite הזמין עתה, משלב את פלטפורמת יישומי הקונטיינרים זוכת הפרסיםOpenShift Enterprise, עם תשתית ענן סקלאבילית ביותר בדמות Red Hat OpenStack Platform, ומסגרת ניהול משותפת באמצעות Red Hat CloudForms.
Red Hat Cloud Suite מאפשר למשתמשים להאיץ שירותים מבוססי-ענן חדשים עבור ענן פרטי, ופיתוח יישומים ואופטימיזציית עומסי עבודה קיימים באמצעות וירטואליזציה וביצועים משופרים, דבר המאפשר סביבת ענן מודרנית, בה צוותי אספקת היישומים יכולים להתמקד בפיתוח, בחינות, ופריסות בשימוש בפתרונות מיקרו-שירותים מודרניים מבוססי ענן ארוזים בקונטיינרים, תוך שמירה על שליטה ונראות.
מוצרים נוספים בRed Hat Cloud Suite –, המביאים למשתמשים יותר יכולות ניהול ותשתיות, כוללים: חווית ניהול מאוחדת הטרוגנית; ניטור תשתיות חדש עם ניהול סיכונים ואנליטיקה, פיתוח וניוד יישומים משולב, ואחסון מוגדר-תוכנה עתיר סקלאביליות, עם הכללת Red Hat Ceph Storage כחלק מ- Red Hat OpenStack Platform 8.

 

דילוג לתוכן