רד האט מספקת תמיכת מחזור חיים מקיפה בענן

OpenShift PaaS משלבת טכנולוגיות JBoss Tools, Jenkins ו- Maven, ומאפשרת למפתחי ג'אווה לקודד, לבנות, לפרוס ולהתרחב בענןרד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על יכולות חדשות עבור מפתחי ג'אווה (Java) המשתמשים ב- PaaS OpenShift(פלטפורמה כשירות).
 
עם אינטגרציות חדשות של טכנולוגיה מציעה עתה OpenShift PaaSחוויית פיתוח ג'אווה מקיפה – משלב הקידוד ועד לשלב ההטמעה בענן, שהנה מהירה, קלה וחופשית ללא תשלום.
 
אסף ויצמן ארכיטקט פתרונות רד האט בישראל, תורכיה, יוון וקפריסין, אומר כי עם OpenShift PaaS מציעה רד האט פלטפורמה-כשירות כדאית הבנויה על טכנולוגיות קוד פתוח, אשר מאפשרת למפתחי לפתח ולפרוס במהירות יישומים בענן.
OpenShift PaaS מספקת התרחבות עצמית מובנית ((Built-in-auto-scaling תומכת במגוון רחב של שפות, מסגרות, כלי תווכה (Middleware) ועננים, והנה זמינה ללא תשלום.
 
באוגוסט הודיעה רד האט כי היא הראשונה שמספקת Java EE6 ב- PaaS עם OpenShift PaaS, המופעלת ע"י טכנולוגיית פלטפורמת יישומים JBoss של רד האט.
עתה מרחיבה OpenShift PaaS את יכולות ג'אווה שלה עם האינטגרציה של מספר טכנולוגיות המאפשרות לה לספק למפתחים מחזור חיי ג'אווה מלא יותר. מפתחים יכולים עתה לקודד את יישומיהם ב- IDE, כמו גם לבנות, לפרוס ולהתרחב עם OpenShift PaaS.
 
אינטגרציות טכנולוגיה חדשות עבור OpenShift PaaSכוללות:
·                    תמיכה עבור Jenkins – מבוססת על Hudson ומרחיבה את OpenShift PaaS ל- Build-as-a-Service, ומאפשרת בניות מהירות יותר בענן.
·                    אינטגרציה בין IDE והענן – האינטגרציה של JBoss Tools ו- OpenShift PaaSמאפשרת למפתחים לדחוף בקלות את הקוד שלהם לענן מה- Java IDE המובילה. מתוכננת אינטגרציה עתידית גם עבור JBoss Developer Studio.
·                    תמיכה עבור Maven – מספקת תיאום בין תלויות יישום (dependencies) כחלק של תהליך הבנייה שלה.
 
"עם עדכונים חדשים אלה לפלטפורמת OpenShift PaaS, יכולים מפתחים להתמקד יותר ביישום שלהם במקום בחבילת הכלים", מציין אסף ויצמן. "עתה לוקחת OpenShift PaaSקוד מה- IDE המועדפת על המפתח, פותרת ומטעינה תלויות, מהדצרת קוד, פורסת ומגדילה את היישום, הכל בענן. עם האינטגרציות החדשות ניתן לכתוב קוד ולהרחיב אותו בענן בתוך שניות. זהו צעד גדול קדימה עבור מפתחי ג'אווה".
כדי לדעת יותר, ולגשת ל- OpenShift PaaS: https://openshift.redhat.com

דילוג לתוכן