רד האט חושפת מערך אחסון מוגדר-תוכנה מאוחד ופתוח

Red Hat Ceph Storage ו- Red Hat Gluster Storage

מספקים יחד היצע מקיף עבור עומסים גדלים של אחסון נתונים

 

 

רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על הזמינות של מערך אחסון מוגדר-תוכנה (Software Defined Storage)  מאוחד ופתוח, המצרף יחד את Red Hat Ceph Storage – שקודם לכן נקרא Inktank Ceph Enterprise, ואת Red Hat Gluster Storage – שקודם לכן נקרא Red Hat Storage Server.

מערך Red Hat Storage המאוחד עוזר לארגונים לנהל עומסי עבודה קיימים ומתפתחים של אחסון נתונים, בשימוש בתוכנת קוד פתוח וחומרה סטנדרטית.

 

מערך האחסון מוגדר-תוכנה יהיה אחד הנושאים שיוצגו ב- Red Hat Forum Israel שיתקיים במתכונת הכנס המקצועי העולמי של החברה ב- 10.9.15 במרכז רבין בתל אביב.

 

הכרזה זו הנה ציון דרך חשוב בתנופה המתמשכת של משימת רד האט לספק לארגונים אחסון מוגדר-תוכנה פתוח, שהחלה עם רכישת חברת Gluster באוקטובר 2011, ונמשכה עם רכישת חברת Inktank, הספקית של Ceph, במאי 2014. המוצר שפותח ע"י Inktank עבר דרך תהליכי הנדסת איכות של רד האט, והנו עתה פתרון נתמך במלואו של רד האט, שמותג מחדש כ- Red Hat Ceph Storage.

 

השניים הנם פתרונות אחסון מוגדר-תוכנה, בקוד פתוח ועם יכולת התרחבות, הרצים על שרתים סטנדרטים ובעלי ארכיטקטורות המיועדות לטווח ארוך וניתנות לתכנות. עם זאת, כל אחד מהם מותאם היטב עבור מערכים שונים של עומסי עבודה ארגוניים, ומביא יתרונות ייחודיים משמעותיים ללקוח הארגוני.

מערך Red Hat Storage, שהוסמך לעבוד עם פתרונות של שותפי חומרה ותוכנה מובילים, מקנה ללקוחות ארגוניים את הביטחון שעומסי האחסון שלהם מותאמים לאחסון מוגדר-תוכנה פתוח.

 

Red Hat Gluster Storage מותאם היטב לווירטואליזציה ארגונית, ניתוחים אנליטיים ועומסי עבודה עבור שיתוף וסנכרון קבצים ארגוניים.

Red Hat Ceph Storage מותאם היטב לעומסי עבודה של תשתיות ענן, כמו OpenStack. שני הפתרונות מטפלים בעומסי עבודה של ארכיונים ומדיה עשירה (rich media), מספקים ללקוחות בחירה, ומבטיחים את ההתאמה הטובה ביותר עבור דרישות אחסון ספציפיות שלהם.

 

רנגה רנגצ'רי, סגן נשיא ומנכ"ל אחסון וביג דאטה ברד האט, אמר: "מערך מוצרי Red Hat Storage וחזון אחסון מוגדר-תוכנה פתוח, יכולים לעזור באמת ללקוחות לנהל אחסון עבור עומסי עבודה קיימים ומתפתחים בתשתיות ענן חדשות הצומחות במהירות, כמו "OpenStack.

 

דילוג לתוכן