רד האט ומיקרוסופט מפשטות קונטיינרים כדי לעזור לארגונים להאיץ מעבר אל הענן ההיברידי

מיקרוסופט ורד האט הודיעו על הרחבת הברית של שתי החברות, עם תכניות ליוזמות חדשות המיועדות לאפשר לארגונים לאמץ קונטיינרים ביתר קלות. זה כולל תמיכה ישירה (native) עבור קונטיינרי Windows Server על Red Hat OpenShift , Red Hat OpenShift Dedicated על Microsoft Azure, ו- SQL Server על Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat OpenShift. תוספות אלה למפת הדרכים המשותפת של החברות יתמקדו בפישוט טכנולוגיות קונטיינרים כדי לעזור ללקוחות ארגוניים להגביר את האג'יליות ולקדם טרנספורמציה דיגיטלית בשימוש בענן היברידי.
קונטיינרי Window Server על Red Hat OpenShift
ארגונים מבינים את היתרון של שימוש ביישומים ארוזים בקונטיינרים להרצת עומסי עבודה קריטיים שלהם, אך מרבית ארגוני ה- IT לא מתבססים כסטנדרט על מערך תשתית יחיד. בסביבות הטרוגניות אלה יש לעתים קרובות פלטפורמות Windows ולינוקס ומערכי יישומים נפרדים, מה שמקשה על העסק לחדש ולהרחיב את פעילויותיו. ההכרזה החדשה מפשטת אתגרים אלה, מאחר שקונטיינרי Window Server יתמכו ישירות (native) על Red Hat OpenShift, פלטפורמת יישומי קונטיינר ברמה ארגונית המבוססת על Kubernetes. Red Hat OpenShift תהיה פלטפורמת יישומי קונטיינר ראשונה הבנויה מפרויקט הקוד הפתוח Kubernetes שתתמוך בעומסי עבודה של קונטיינרי לינוקס ו- Windows הפלטפורמה יחידה ברחבי הסביבות הרבות של הענן ההיברידי, תוך שבירת ה- silos הנפרדים והקלה על ארגונים במימוש מהלך הענן הטבעי (native) שלהם.
יכולת זו הודגמה ב- Red Hat Summit במאי 2017, וצפויה להיות זמינה כמהדורה טכנולוגית מוקדמת באביב 2018.

Dedicated Red Hat OpenShift על Microsoft Asure ו- RHEL על Microsoft Azure Stack
יישומים המפותחים עבור הענן (native) ופלטפורמות הקונטיינר שמפעילות אותם, הם רכיבים קריטיים עבור טרנספורמציה דיגיטלית, אך ניהול התשתית עבור טכנולוגית אלה עלול להיות מורכב וגוזל זמן עבור צוותי IT שכבר הינם עמוסים. רד האט ומיקרוסופט יענו לכך על ידי הצעת Dedicated Red Hat OpenShift על Azure. Dedicated Red Hat OpenShift הינה פלטפורמת קונטיינר המסופקת כשירות ענן, ומנוהלת על ידי רד האט. עם ההכרזה החדשה, זמינות שירות זה מתכננת עבור Azure – פלטפורמת הענן של מיקרוסופט ברמה ארגונית, עם זמינות שהוכרזה ברחבי 42 אזורים בעולם – יותר מאשר כל ספק אחר של ענן ציבורי. מהנדסי מיקרוסופט ורד האט עובדים צמוד על אופטימיזציית OpenShift תוך ריצה על Azure, ועוזרים לספק ביצועים ארגוניים סטנדרטיים ותמיכה משולבת.
בנוסף מאפשר Dedicated Red Hat OpenShift על Micfrosoft Azure לצוותי IT ארגוניים להתמקד באספקת ערך עסקי וטיפוח חדשנות במקום להשקיע שעות בתחזוקה ובמשאבי מיקרו-ניהול.
זמינות Dedicated Red Hat OpenShift על Microsoft Azure צפויה לתחילת 2018.
החברות גם מתכננות לשתף פעולה באספקת סטנדרטים לביצועים ארגוניים ותמיכה משולבת עבור עומסי עבודה של Red Hat Enterprise Linux הרצים ב- Microsoft Azure Stack.
Azure Stack הינו הרחבה באתר הלקוח של Azure, שמביא מחשוב ענן, לסביבות אתרי לקוחות, ורץ על חומרה מאושרת מ- Dell, HP, Lenovo ו- Cisco, שמאפשרת לארגונים להקים במהירות ובקלות חווית ענן במרכז הנתונים שלהם.
SQL Server על Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat OpenShift
כאשר לקוחות הממשיכים למנף קונטיינרים להגדלת אג'יליות בעולם ענן Natvie, רד האט ומיקרוסופט מחויבות לסייע להם לרתום חדשנות פתוחה. במקביל הכריזה רד האט על הזמינות של NET Core 2.0. כקונטיינר ב- OpenShift, ובחודשים הבאים מתכננות שתי החברות להביא את העוצמה ויכולת ההרחבה של SQL Server עבור לינוקס אל Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat OpenShift. כמו בכל היוזמות המשותפות של רד האט ומיקרוסופט, פתרונות אלה ייתמכו על ידי שתי החברות.
מתיו היקס, סגן נשיא להנדסת תוכנה, OpenShift וניהול ברד האט, אמר: "לצד מיקרוסופט, רד האט מספקת לארגונים דרך לביצוע בחירות טכנולוגיות החשובות להם, מעומסי עבודה בקונטיינרים עד לשירותי ענן ציבורי, בלי להוסיף מורכבות. יחד עם צוותי התמיכה המשולבים שלנו אנו מסוגלים להציע נתיב עבור טרנספורמציה דיגיטלית, שמספק את היכולת, גמישות ובחירה הדרושות להעצמת העתיד של IT ארגוני".
ג'ון גוסמן, ארכיטקט Azure מוביל במיקרוסופט, אמר: "מיקרוסופט ורד האט מתואמות במחויבות להביא ללקוחות ארגוניים את פתרונות הענן ההיברידי הדרושים להם על מנת לחדש את עסקיהם כאשר הם עוברים לפעול בעולם של ענן native. היום אנו מרחיבים מחויבות זאת כאשר אנו שוב חוברים יחד כדי
להביא פתרונות משולבים במלואם, אשר מפשטים אימוץ קונטיינרים ועוזרים ללקוחות להפיק את המרב מאסטרטגיות ענן היברידי שלהם".

דילוג לתוכן