רד האט הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר לניהול מחזור חיי ממשקי תכנות (API)

ההערכה מבוססת על שלמות החזון ויכולת הביצוע

רד האט (Red Hat) – ספקית פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, מוקמה על ידי חברת המחקר גרטנר (Gartner) ברביע "המובילים" (Leaders) בדוח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) לאוקטובר 2016 בתחום ניהול מחזור חיים מלא של ממשקי תכנות לפתרונות API –
(Red Hat 3scale API Management Platform)
דוחות ריבוע הקסם של גרטנר מבוססים על ניתוח קפדני של שלמות החזון ויכולת הביצוע של ספקים. לפי גרטנר, "ניהול מחזור חיים מלא של API זו הפונקציונליות שארגונים צריכים כדי לספק את פלטפורמת הטכנולוגיה עבור עסקים דיגיטליים, הכוללים אבטחת מידע וגישה, ניהול והרצה מוצלחת של תוכניות API ושגשוג בכלכלת ה-API", כתבו האנליסטים של גרטנר.

Red Hat 3scale API Management Platform היא פלטפורמה מבוזרת מבוססת ענן, שתוכננה כדי לספק יכולות ניהול מקצה לקצה עבור ממשקי התכנות של ארגונים. כשהיא מתבססת על טכנולוגיית ניהול API שפותחה על ידי חברת 3scale, אשר נרכשה על ידי רד האט ביוני 2016, משלימה הפלטפורמה את טכנולוגיות פיתוח היישומים הקיימות של רד האט, הכוללות את Red Hat JBoss Middleware portfolio, OpenShift Container Platform ו- Red Hat Mobile, ומחזקת את היכולת של רד האט לפשט ולהאיץ יוזמות טרנספורמציה דיגיטלית של לקוחות.

סטיבן ווילמוט, מנהל בכיר וראש תשתית API ברד האט, אמר: "כאבני בנייה של כלכלת הדיגיטל, APIs ממשיכים למלא תפקיד אסטרטגי גדל עבור ארגונים המבצעים יוזמות הטרנספורמציה הדיגיטלית. אנחנו שמחים לאפשר ללקוחותינו עתיד זה של ממשקי תכנות על ידי אספקת נראות ושליטה היכולות לשמש אותם".

דילוג לתוכן