רד האט הוכתרה כ'בעלת חזון' בדוח ריבוע הקסם של גרטנר בתחום אחסון מערכות קבצים מבוזרות ואובייקטים

ההערכה מבוססת על שלמות החזון ויכולת הביצוע
רד האט (Red Hat) – ספקית פתרונות הקוד הפתוח הגדולה בעולם, מוקמה על ידי חברת המחקר גרטנר ברביע 'בעלי החזון'" (visionaries) בדוח ריבוע הקסם לאוקטובר 2016 בתחום אחסון מערכות קבצים מבוזרות ואובייקטים. זאת בזכות מערכות Red Hat Ceph Storage ו- Red Hat Gluster Storage.

דוחות ריבוע הקסם של גרטנר מבוססים על ניתוח קפדני של שלמות החזון ויכולת הביצוע של הספק. זו השנה הראשונה בה גרטנר מפרסמת דוח ריבוע קסם בתחום אחסון מערכות קבצים מבוזרות ואובייקטים.

Red Hat Ceph Storage ו- Red Hat Gluster Storage הם פתרונות אג'יליים מאוד, שנבנו כדי לטפל בסוגים שונים של עומסי עבודה תובעניים. Red Hat Ceph Storage היא פלטפורמת אחסון חזקה ומאוחדת, שתוכננה עבור אחסון אובייקטים ותשתיות ענן בנפחי פטהבייטים. Red Hat Gluster Storage היא מערכת קבצים מבוזרת רבת עוצמה, שמציעה שירותי אחסון גמישים ברחבי מערכי מרכז הנתונים – שרתים פיזיים, מכונות וירטואליות, עננים פרטיים, עננים ציבוריים וסביבות קונטיינר. שני הפתרונות ניתנים לפריסה על חומרה סטנדרטית. הם נתמכים על ידי קהילה פעילה של מפתחי קוד פתוח ושותפים, ומשמשים חברות מסביב לעולם.

רנגה רנגצ'ארי, סגן נשיא ומנהל כללי לאחסון ברד האט, אמר: "אנחנו ברד האט מאמינים שעתיד האחסון הנו פתוח, מוגדר-תוכנה ואג'ילי. אמונה זו היא היסוד של החזון שלנו: לספק לארגונים פתרונות אחסון שיעבדו הרבה יותר טוב מאשר אחסון מסורתי, ויאפשרו להם לאמץ באפקטיביות את הענן ההיברידי ותשתיות הקונטיינרים של מחר".

 

דילוג לתוכן