רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי

החברה שמפתחת מערכת אחסון ארגונית צפויה להשתמש בכספי הגיוס לטובת מערכת IT היברידית לאחסון מידע והאצת תהליך הגידול בלקוחות; ביחד עם הסכום שגויס צפויה החברה לגייס סך כולל של 32 מיליון דולר בסיבוב הנוכחי

פתח תקוה, ישראל, 20 במרץ 2017, (Marketwired):
רדוקסיו (Reduxio), מובילה בחדשנות הטכנולוגית בתחום אחסון וניהול המידע עם יכולת חזרה בזמן, הודיעה היום כי גייסה 22.5 מיליון דולר, וסך הכל צפויה להשלים סבב גיוס שלישי בהיקף כולל של 32 מיליון דולר. הסיבוב היה בהובלת הקרן הבריטית C5 Capital, המתמחה בהשקעות בתחום אבטחת סייבר, ניתוח נתונים ומחשוב ענן. סבב הגיוס הנוכחי, יותר ממכפיל את היקף ההון המושקע בחברה, ורדוקסיו תשתמש בו להמשך השקעה בחדשנות ושיווק גלובלי של פלטפורמת אחסון התוכנה של החברה.

כל המשקיעים הקודמים של החברה, לרבות הקרנות JVP, כרמל ונצ'רס, אינטל קפיטל וסיגייט טכנולוגיות השתתפו בסבב הגיוס הנוכחי, מה שמעיד על האמון שהם נותנים ברדוקסיו ועל המשך התמיכה שלהם באסטרטגיה של החברה לבנות את פלטפורמת התוכנה המובילה הן בענן והן בשרתים של הארגון. ההשקעה של C5 תשלים את קבוצת המשקיעים הנוכחית ותתמקד בתשתיות ענן ואבטחת סייבר, וכן ברשת חזקה שתתרום לאקו-סיסטם ההולך וגדל של רדוקסיו בערוצי המכירה והשותפים הטכנולוגיים.

מארק ויינר, מייסד משותף ומנכ"ל רדוקסיו: "העתיד של אחסון והגנה על נתונים טמון באספקת ביצועים גבוהים, פתרונות קלים לשימוש המותאמים לעידן ה- IT ההיברידי – זאת בדיוק הסיבה שבגינה הקמנו את החברה. ארכיטקטורת הדור הבא של רדוקסיו נבנתה באופן ייעודי להתמודדות עם אתגר זה. החזון והמיקוד שלנו תואם באופן מובהק לחזון של C5, ואנו שמחים לשלב את המומחיות הייחודית שלהם בתוך הצוות של רדוקסיו. סבב גיוס זה יאפשר לנו להמשיך את צמיחתנו המהירה ולפגוש את הצרכים של בסיס הלקוחות ההולך וגדל שלנו".
מרקוס בטיסטי (Marcos Battisti), שותף ב- Capital C5 וחבר חדש במועצת המנהלים של Reduxio : "מפעם לפעם, משקיעים נתקלים בצוות עילי בחברה חדשה עם פוטנציאל ממשי לשבור את השוק. רדוקסיו היא ללא ספק אחת מהחברות הללו. הטכנולוגיה של רדוקסיו מעצבת מחדש את שטח האחסון כפי שאנו מכירים אותו. טכנולוגיית אחסון התוכנה שלה בנויה על IP ייחודי ופורץ דרך המספק תועלות מוחשיות ללקוחות בפתרונות המנוהלים בחוות השירותים של הארגון (מודל On Permise), פתרונות היברידיים או מבוססי ענן. כמו כן, הפתרון של רדוקסיו נראה כאחד מכלי המפתח כדי להילחם באיומים הגוברים של התקפות כופר. השותפים שלי ואני גאים מאוד על ההשקעה בחברה ייחודית כמו רדוקסיו".

למידע נוסף על הטכנולוגיה של רדוקסיו http://www.reduxio.com/products/

דילוג לתוכן