רדוור משיקה שירות פיירוול היברידי לאבטחה של אפליקציות הרשת (WAF)

חברת רדוור מודיעה על השקה של שירות פיירוול היברידי מבוסס ענן להגנה על אפליקציות רשת -Web Application Firewall (ראשי תיבות (WAF. השירות החדש, Hybrid Cloud WAF, הינו פתרון המספק הגנה הן על אפליקציות הנמצאות בארגון (on premise) והן על אפליקציות שיושמו בענן מפני מתקפות WEB.

שירות ה-Hybrid Cloud WAFמבוסס על פתרון ה-WAFשל רדוור – AppWall – המספק פתרון הגנה מרחבי מפני התקפות ווביות מורכבות, כגון: הזרקת קוד למסדי הנתונים (SQL injection), הזרקת קוד לאתרי האינטרנט (cross-site scripting) ועוד. במסגרת השירות החדש הקימה רדוור ענן ייעודי המסנן ומנטר את כול התעבורה הנכנסת לארגון, זאת מבלי לפגוע בתעבורה לגיטימית הנכנסת לתוכו.

הפתרון של רדוור מספק הגנה אחידה על האפליקציות ללא תלות במיקומן. הוא מיועד להחליף את המצב בו ארגונים השתמשו במערכות אבטחת מידע שונות להגנה על אפליקציות הרשת בתוך הארגון ואלה שהיגרו לענן, דבר שיצר פערים בהגנה וצורך לייצר אינטגרציה בין פתרונות לא תואמים. כמו כן, השירות של רדוור מציע הגנה מפני מתקפות מניעת שירות (DDOS) והוא כולל תמיכה מלאה בפתרון (fully managed service).

שירה שגיב, מנהלת פתרונות אבטחת מידע בחברת רדוור, מסרה כי: "אחד החששות הגדולים של הגירת אפליקציות ארגוניות לענן היה בתחום של ההגנה עליהן מפני מתקפות חיצוניות. הפתרון החדש שהשקנו מספק יכולות היברידיות ברמה הגבוהה ביותר, שמאפשרות הגנה הן על האפליקציות שהארגון שומר בתוכו, והן על האפליקציות שהיגרו לענן, והכול באמצעות פתרון טכנולוגי אחוד ותואם, המאפשר ניהול ממקום אחד של ההגנה על האפליקציות. הפתרון החדש יאפשר לארגונים ליהנות מהיתרונות של הענן בצורה טובה יותר, תוך הפחתת הסיכונים בתחומי אבטחת המידע."

דילוג לתוכן