רגב ליבנה

רגב ליבנה מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הסייבר VOTIRO

VOTIRO היא אחת מחברות הסייבר המובילות בישראל. מספקת הגנה לארגונים מפני התקפות Zero Day בכך שהיא מטהרת קבצים מפני איומי רשת פוטנציאלים ובכך יוצרת שכבת מגן שאינה תלויה בסוג ובעוצמת המתקפה. החברה נוסדה בשנת 2010, ולה נציגויות בארה"ב, סינגפור, אוסטרליה ותל אביב.

כחלק מצמיחתה המואצת של חברת ווטירו אשר כללה פתיחת סניפים נוספים בארה״ב ובמזרח, וכהכנה להמשך צמיחה הוחלט למנות את מר רגב ליבנה ללסמנכ"ל הכספים החדש של החברה. רגב ליבנה יהיה אחראי על כלל הפעילות הפיננסית של החברה, גדילתה המואצת והנפקתה העתידית בבורסה באוסטרליה.
לרגב ניסיון רב בניהול פיננסי, השקעות, מיזוגים ורכישות, עבודה בחברות ציבוריות ומיסוי בינלאומי. בתפקידו הקודם שימש רגב כמנהל הכספים של חברת SCR, מובילה טכנולוגית עולמית בפתרונות לניהול רפתות ומערכות מתקדמות לניטור פרות, אשר נמכרה לקבוצת Allflex.

קודם לכן שימש מספר שנים כחשב של קבוצת M3 אטנטי (לשעבר "דמאטק") המפתחת טכנולוגיות בקרה ומעקב אלקטרוניות של בני אדם. כחלק מתפקידו היה שותף להשלמת האינטגרציה של החברה לתוך M3 העולמית.

את דרכו המקצועית החל ב PWCכמבקר במגוון חברות פרטיות ונסחרות בתחומי ההיי-טק והתעשייה. רגב הינו רו"ח מוסמך ובעל תואר ראשון ושני.

" לאורך שנת 2017 גדלו איומי הסייבר על ארגונים וחברות בשיעורים גבוהים והתחזיות לשנת 2018 צופות כי האיומים וההתקפות יגדלו ויתעצמו. האתגרים שמתמודד העולם עם איומים והתקפות מזמנות הזדמנויות גדולות עבור חברות סייבר ישראליות. אני נרגש להצטרף ולקחת חלק בשלל האתגרים שהם מציבים".

דילוג לתוכן