רב-קו – מהיום ניתן לטעון את הכרטיס גם בתחנות תל-אופן

 

 

קונסיסט מערכות השלימה את פיתוח מערכת הטענת כרטיסי
הרב-קו בתחנות תל-אופן עבורHopOn  ו-FSM, המקימה והמפעילה של מערך השכרת האופניים בתל-אביב

 

בשורה למחזיקי כרטיס רב-קו: מהיום יוכלו מחזיקי כרטיס רב-קו לטעון את הכרטיס גם באמצעות תחנות תל-אופן הפזורות ברחבי תל-אביב.

קונסיסט מערכות השלימה לאחרונה את הפיתוח של מערכת הטענת כרטיסי הרב-קו בתחנות תל-אופן בתל-אביב המאפשרת סליקה וטעינת כרטיס הרב-קו. לאחר פריסתה המלאה של המערכת יוכלו מחזיקי הכרטיס לטעון אותו בתחנות תל-אופן ברחבי העיר. הפיתוח בוצע בשיתוף חברות HopOn וחברת FSM, המקימה והמפעילה של תל-אופן.

עופר שקד, מנכ"ל קונסיסט, מסר כי "חטיבת הפיתוח בקונסיסט מערכות, כמי שפיתחה הן את מערכת תל-אופן עבור  FSM והן מערכות נוספות בתחום התחבורה השיתופית, ביצעה במהלך השנים פרויקטי פיתוח של מערכות מידע מורכבות הכוללות אינטגרציה עם מגוון רחב של ממשקים. פיתוח הממשק למערכת כרטיסי הרב-קו עם יכולת סליקה והטענת הכרטיס, אשר בוצע בזמן קצר במיוחד נוכח דרישת הלקוח להנגיש את התחנות לטעינת הכרטיסים במהירות, מהווה דוגמא נוספת לגמישות ולמקצועיות של חטיבת הפיתוח בקונסיסט."

לדברי פרדי קלו, מנכ"ל FSM, “פיתוח זה מצטרף לפיתוחים ושיפורים שנעשו במערך השכרת האופניים של תל-אופן במטרה לשפר את השירות למשתמשי תל-אופן שהם באופן טבעי גם המשתמשים של התחבורה הציבורית. השילוב של האפליקציה הסלולארית החדשה המאפשרת רכישת כרטיסי גישה ומנויים לתל-אופן, ושיחרור מיידי של האופניים מהעמוד ללא צורך לגשת לעמדת ההשכרה וכן והאפשרות לטעון את כרטיסי הרב-קו הם רק תחילת הדרך בשיפורים העתידיים שאנחנו מתכוונים להכניס לשירות בשיתוף קונסיסט אשר תומכת ומפתחת יחד איתנו מתחילת דרכו של מיזם תל-אופן.

דילוג לתוכן