רבע מיליון מוסלמים רוצים גוגל לרמדאן

עצומה שהוגשה לגוגל קוראת להוספת סמלי הרמדאן ללוגו בעמוד החיפוש – כמו בחג המולדרבע מיליון מוסלמים חתמו על עצומה הקוראת לחברת גוגל לקשט את לוגו החברה בעמוד החיפוש בסמלים מסורתיים לכבוד חג הרמדאן. העצומה הוגשה כחלק מקמפיין שמוביל האתר למגזר הערבי, "אל ערב". הקמפיין קורא להנהלת גוגל העולמית לכבד מיליארד וחצי מוסלמים המהווים 23% מהאוכלוסיה בעולם, באמצעות קישוט הלוגו של גוגל בסמלים המסורתיים של הרמדאן בתקופת החג המתקיים החל מה-20 ביולי למשך חודש ימים. גוגל נוהגת לקשט את הלוגו שלה לרגל חגים אחרים, למשל חג המולד.

קרדיט: "אל ערב"

"חודש הרמדאן מפגין סולידריות ושוויון בין עשירים לעניים וקורא לסבלנות וסובלנות בי הדתות. המוסלמים ברחבי העולם יראו בעין יפה התייחסות מצידה של גוגל לחודש הקדוש עבורם וצעד כזה יקרב את המוסלמים לגוגל יותר מאי פעם", נכתב בהודעת "אל ערב". על העצומה חתומים מוסלמים מישראל, מצרים, קטאר, כווית ומוסלמים ברחבי אירופה.

פאייז אשתיווי, מנכ"ל חברת "כל אל ערב", המחזיקה את האתר: "פנינו לגוגל העולמית כדי שתוסיף ללוגו שלה את הסמלים המסורתיים לרמדאן – חצי סהר ומנורה. מעולם לא כיבדו את המוסלמים במהלך כזה, ודווקא חג הרמדאן שחותר לשלום ואחווה בין העמים, הוא החג המוסלמי המתאים ביותר למחווה כזו".

דילוג לתוכן