תמר יסעור

ראש חטיבת בנקאות דיגיטלית בלאומי: "לקנות ביטקוין זה סוג של הימור"

בוועידת הדיגיטל של The Marker בתל אביב הסבירה תמר יסעור את הרתיעה מהמטבע הווירטואלי. "אני פחות נהנית לראות צעירים שחושבים שהם יכולים לעשות השקעה טובה כדי לסדר לעצמם את החיים עד גיל 170", היא אמרה

בבנק לאומי לא מתרגשים מנסיקת המטבעות הווירטואליים. "אני חושבת שלהמליץ לקנות ביטקוין זה להמליץ על סוג של הימור", אמרה היום (ראשון) ראש החטיבה לבנקאות דיגיטלית בבנק, תמר יסעור, בוועידת הדיגיטל של The Marker בתל אביב.

"אני פחות נהנית לראות צעירים שחושבים שהם יכולים לעשות השקעה טובה כדי לסדר לעצמם את החיים עד גיל 170", הוסיפה יסעור. "הבעיה היא שהבנקים אחראים לעולם של הלבנת הון, של מימון טרור, של מיסוי. סביב הביטקוין הדברים לא לגמרי פתורים. היום הבנקים מתעסקים בפרוצדורה של איך לאפשר ללקוחות לסחור בביטקוין תחת הרגולציה".

"אם הביטקוין יגיע למיליון דולר היועצים בבנק יאמרו שבשעתו זה היה מסוכן", הסבירה הבכירה בלאומי. "דברים מסוכנים לפעמים מאד נכשלים ולפעמים מאד מצליחים, עדיין הם היו מסוכנים. היום כל הבנקים מתעסקים בפרוצדורה איך אפשר לאפשר ללקוחות לרכוש ביטקוין אך עדיין לעמוד באחריות שהרגולטור מטיל על הבנקים".

דילוג לתוכן