קתוורקס ממנה מנהל כספים ראשי

כפר סבא, ישראל ואליסו וייחו, קליפורניה, 4 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

קתוורקס הודיעה שמייק פיהר הצטרף לקתוורקס כסגן נשיא לכספים ומנהל כספים ראשי. המינוי שלו בא עם המסחור בארה"ב של מערכת FFRangio™ של קתוורקס. מר פיהר יתמקד בהתחלה בפיתוח של יכולות פיננסיות ותפעוליות, וגם ביצירת ערך עבור הארגון על ידי ביצוע האסטרטגיה של החברה.

מייק מצטרף לקתוורקס עם יותר מ-13 שנות ניסיון בכספים ואסטרטגיה בחברות כגון Edwards Lifesciences, וולקום ודלויט. הניסיון הזה כולל הבנה עמוקה בקשרי משקיעים, תכנון אסטרטגי ופעולות פיננסיות. מייק הוא רואה חשבון מוסמך. יש לו תואר B.S. בראיית חשבון, כספים וכלכלה מאוניברסיטת צ'פמן וה-MBA שלו מהאוניברסיטה של דרום קליפורניה.

ג'ים קורבט, מנכ"ל קתוורקס, אמר על המינוי של מייק: "אני מאוד נרגש מהצטרפותו של מייק לצוות ההנהלה שלנו. דפוס החשיבה האסטרטגי והחריפות הפיננסית הרחבה של מייק יהיו תוספת חשובה לצוות שלנו. המערכת של קתוורקס מהווה הזדמנות אדירה לקרדיולוגיים התערבותיים לשפר את איכות הטיפול ולהוריד עלויות בטיפול במחלת לב כלילית של כלי דם רבים. יש לי ביטחון ביכולת של מייק להוביל את הארגון הפיננסי שלנו בהמשיכנו לפעול להשגת התוכנית האסטרטגית שלנו".

מר פיהר אמר: "אני נרגש להצטרף לקתוורקס ולצוות ההנהלה הדינמי שלה. אנחנו מצפים למסחור בארה"ב של מערכת FFRangio בשבועות הקרובים ולא יכולים לחכות כדי לראות את ההשפעה של הטכנולוגיה הזאת שמחוללת שינוי על חולים, רופאים ומערכת הבריאות".

מערכת FFRangio של קתוורקס מספקת במהירות ובמדויק את הנחיית FFR האובייקטיבית שנחוצה למיטוב החלטות לגבי טיפולי PCI לכל חולה. היא לא פולשנית ומבוצעת בזמן ההליך במהלך אנגיוגרפיה כלילית מבלי להוסיף סיכונים קליניים נוספים או עלויות לכל תהליך. החברה קיבלה אישור 510(k) מ-FDA בארה"ב עבור תוכנת הסימולציה הפיזיולוגית של כלי הדם הכליליים FFRangio של קתוורקס ב-19 בדצמבר 2018.

דילוג לתוכן