קרייג מנדי יפתח את אירוע החדשנות Think Next

קרייג מנדי, האסטרטג הראשי ומנהל המחקר של מיקרוסופט, יפתח את אירוע החדשנות השנתי
של מרכז המו"פ בישראל, Think Next
קרייג מנדי, האסטרטג הראשי של מיקרוסופט ומנהל המחקר של החברה, יגיע לביקור ראשון בישראל בחודש אפריל הקרוב. מנדי הוא הבכיר הרביעי מצמרת הנהלת החברה שיבקר בישראל תוך שנה, לאחר הביקורים של ריי אוזי, רובי באך וקווין טרנר.      
קרייג מנדי עומד בראש גוף מחקר מהגדולים בעולם בתחום המחשוב, ואחראי על האסטרטגיה הטכנולוגית ארוכת הטווח של מיקרוסופט. מנדי הצטרף למיקרוסופט ב – 1992 ובמהלך השנים עבד בצמוד לביל גייטס בפיתוח האסטרטגיות הגלובאליות של החברה. בשנה שעברה מונה מנדי ע"י נשיא ארה"ב ברק אובמה לחבר במועצה המייעצת לנשיא בתחומי המדע והטכנולוגיה.
מנדי יבקר במרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל, ייפגש עם צוותי המו"פ ועם חוקרים בכירים ויבחן את התקדמותם של מספר פרויקטים אסטרטגיים המתבצעים בו. כן ייפגש עם בכירים במשק ובתעשייה, לקוחותיה ושותפיה העסקיים של מיקרוסופט ישראל. במסגרת זו יבחן האורח פרויקטים מתקדמים שמתבצעים בארץ בתחומי האינטרנט, המחשוב הארגוני, ובהם: וירטואליציה, מחשוב בענן ובתחומים נוספים. כן ייפגש מנדי עם חברות סטארט-אפ ישראליות המפתחות טכנולוגיות חדשות בעלות עניין למיקרוסופט.    
גולת הכותרת של הביקור תהיה השתתפותו של מנדי כדובר הראשי של אירוע החדשנות השנתי Think Next 10 שיערוך מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל ב-14 באפריל בנמל תל אביב. מנדי יישא את הרצאת הפתיחה ויפרוס את חזון החדשנות של החברה לעשור הקרוב, בשילוב עם הדגמות של טכנולוגיות חדשות פרי פיתוח מעבדות המו"פ של מיקרוסופט ברחבי העולם.
כנס החדשנות הקודם Think Next ’09 הציב סטנדרטים חדשים בכל הנוגע לאירועים עבור קהילת ההיי טק בישראל. באירוע הוצגו כ-40 טכנולוגיות ומוצרים פורצי דרך, רובם של חברות סטארט אפ, אשר הפגינו את מיטב החידושים הטכנולוגיים של השנה שעברה.
אירוע Think Next 10 יעמוד בסימן היצירתיות כמרכיב מרכזי בעולם הטכנולוגי (Creativity in Technology ).  צפויים להשתתף בו כ-1,500 איש מתעשיית ההיי טק, מפתחים, מנהלי פיתוח, טכנולוגים ראשיים, יזמים וחברות סטארט-אפ, קרנות הון סיכון, סטודנטים וחוקרים מהאקדמיה ועוד. 
האירוע יתחלק לשני מוקדים עיקריים: הראשון, תערוכה עם תצוגות חיות של כ-40 טכנולוגיות חדישות פרי פיתוח חברות סטארט אפ ישראליות ושל מרכז המו"פ בישראל ומרכזי מו"פ אחרים של מיקרוסופט ברחבי העולם. השני, מליאה שבה ירצה קרייג מנדי ולאחריו מספר הרצאות מפתיעות באורך 6 דקות כל אחת שיחשפו בפני הקהל טכנולוגיות חדישות תחת הכותרת: Best Ways to Think Next.
 

דילוג לתוכן