קרדורקס בחרה בקבוצת אמן ואינפורמטיקה לביצוע אינטגרציית נתונים היברידית לשיפור השירות ללקוח

היקף העסקה: כחצי מיליון ₪

 

חברת קרדורקס (Credorax), המספקת שירותי סליקת כרטיסי אשראי עבור אתרי אינטרנט, בחרה בקבוצת אמן לצורך הקמת תשתית אינטגרציית נתונים היברידית על בסיס פתרונות אינפורמטיקה (Informatica) במרכז הפיתוח של החברה הממוקם בהרצליה. הפרויקט עתיד להסתיים בסוף 2015, והיקפו כחצי מיליון ₪.

 

חברת קרדורקס מספקת פתרונות לסליקת כרטיסי אשראי עבור מגוון רחב של אתרי אינטרנט ועסקי Offlineבכל רחבי העולם. עם התרחבות פעילות החברה, חיפשו בקרדורקס להקים תשתית מחשובית רחבה יותר, שחלקה יהיה בענן. לעניין זה, נוצר צורך בארגון בפתרון אינטגרציית נתונים שיודע לעבוד גם עם תשתיות בענן וגם תשתיות באתר הלקוח, וכן כאלו היודעות להתקשר עם SalesForce.
לאחר בחינת שוק פיתרונות האינטגרציה, בחרו בקרדורקס בפתרוןInformatica Premium Edition שכולל חיבוריות למספר רב של אפליקציות, הן On-Premise והן בענן. עם סיום הפרויקט תהווה אינפורמטיקה הפלטפורמה הארגונית לאינטגרציית נתונים היברידית בכל אתר בנפרד (בענן ובאתר החברה) וגם בחיבור ביניהם. שיקול חשוב נוסף היה החיבוריות של פתרונות אינפורמטיקה עם פתרון SalesForce הנעשה באופן חלק ושקוף למשתמש.

 

"בתקופה האחרונה עשינו קפיצת מדרגה בכל הפעילות העסקית שלנו," אמר ניר קרסו, סגן נשיא לנושא Data & BIבחברת קרדורקס. "כשקיבלנו החלטה להעביר תשתיות מחשוב קריטיות לענן, היה זה אך מתבקש להעזר במומחים של אמן ובפתרונות אינפורמטיקה כדי לבצע את אינטגרציית הנתונים בצורה החלקה ביותר. אנו בטוחים כי עם התשתיות החדשות שלנו נדע לתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו."

 

"קרדורקס היא חברת סטארטאפ מצליחה שנמצאת בנקודה בה היא היתה צריכה לעשות זינוק גדול קדימה מבחינת היכולות שהיא מספקת ללקוחותיה," אמר ינאי מילשטיין, מנהל פעילות אינפורמטיקה בקבוצת אמן. "אנו שמחים שהם בחרו בנו בהקשר זה, כדי לשדרג את המערכות שלהם ואנו בטוחים שעם ה-Premium Editionשל אינפורמטיקה הם יוכלו לאחד את המערכות, הן בענן והן באתר החברה, בקלות ולהציע שירות משופר ללקוחותיהם."

דילוג לתוכן