אפליקציית WINNI

קראון פלזה ישראל מציגה – פעילויות קיץ לילדים בטכנולוגיה ראשונה מסוגה

פעילויות הקיץ במלונות בישראל מהווים חלק בלתי נפרד מהאטרקציות לילדים ולמשפחה במסגרת חופשת הקיץ. בכל שנה מגיעים מיטב אומני הילדים של ישראל להופעות בבתי המלון ברחבי הארץ.

 

רשת בתי המלון "קראון פלזה" ישראל ואפליקצית "WINNI"         בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ ובעולם

 

אז מי אמר שחייבים להביא מופעי קיץ לילדים?

ברשת המלונות קראון פלזה משיקים את הקדמה באפליקציית משחק קיץ אינטראקטיבי נושא פרסים. הכל כחלק מפעילות קיץ עבור משפחות וילדים .

 

אפליקציית WINNI  הינה אפליקציית משחק של חיפוש דמויות בתמונה עמוסה.

במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, נבנה עולם וירטואלי של מלונות קראון פלזה אילת, ים-המלח וירושלים שיחל לפעול בסוף חודש יולי למשך כ-50 ימים בהם יוכלו האורחים במלון להיכנס למתחם המשחקים של המלון, לשחק ולזכות בפרסים כגון VIP לחדר , בזמן האירוח .

בנוסף במהלך חודשי הקיץ ובמסגרת שיתוף הפעולה , תתקיים מידי יום תחרות אחת או שתיים לכלל קהילת WINNI , גם היא נושאת פרסים – כל המשתתפים בתחרות יוכלו לקבל בסופה  sms הכולל הטבת אירוח למלונות הרשת בחודשי הקיץ – ילד אחד חינם, בחדר ההורים , על בסיס לינה וארוחת בוקר.

הפעילות תקודם במלונות הרשת על ידי פליירים המסבירים על המשחק וכן תשתלב בפעילות צוותי הבידור באילת וים המלח אשר יסייעו לקדם את הפעילות והתחרויות במסגרת הפעילות בתוכנית הבידור. כמו כן, תקודם הפעילות בפייסבוק ובאינסטגרם של הרשת.

 

שרון אלון, מנכ"ל רשת קראון פלזה ישראל:

"אנו שמחים וגאים להשיק את פעילות הקיץ הדיגיטלית הראשונה בישראל! בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם אפליקציית WINNI, יצרנו עבור האורחים משחק איטראקטיבי נושא פרסים המשלב את המלון. הפעילות מביאה לעולם המלונאות ניחוח של חדשנות ואף נותנת מענה דיגיטלי לפעילות משפחתית ומעבה את הפעילויות במלונות הנופש של הרשת. כל זה בנוסף למבצעי הקיץ של הרשת לרבות, מצבע ילד בחדר הורים החל מ-149 ש"ח  בלבד שתקף עד לסיומו של חודש אוגוסט".

 

דילוג לתוכן