קספרסקי מציגה שכבת הגנה חדשה מפני גניבת מידע

מעבדת קספרסקי, יצרן מוביל של פתרונות לניהול אבטחת מידע, הכריזה על Kaspersky KryptoStorage (KKS), אשר תוכנן על מנת לספק הגנה קריפטוגרפית ולמחוק באופן קבוע מידע ממחשבים הרצים עם מערכת ההפעלה Windows. Kaspersky Password Manager תשווק בישראל על ידי פאוור תקשורת, נציגת מעבדת קספרסקי בישראל.
 
משתמשים ב- Kaspersky Anti-Virus 2010 ו- Kaspersky Internet Security 2010, יעריכו את המאפיינים החדשים של המוצר בעל הממשק הנוח והאינטואיבי משום ששילוב המוצרים הללו עם Kaspersky KryptoStorage הופך את המחשב האישי לאמצעי אחסון מידע בלתי חדיר אשר מסוגל להתמודד בפני כל סוג של התקפה.
 
"נוזקות שמטרתן לגנוב מידע מן המשתמשים הופכות להיות נפוצות יותר ויותר", אמר מתן שני, מנהל טכני קספרסקי בפאוור תקשורת. "הצפנת המידע הסודי של המשתמש יכולה לספק שיכבת הגנה נוספת מפני התקפות האקרים, כולל כאלו שעושים שימוש במספר תוכנות זדוניות. Kaspersky KryptoStorage שומרת על החיסיון של המידע על ידי הצפנתו. ניתן לקרוא מידע, לשנות אותו או למחוק אותו רק על ידי הכנסת הסיסמא שהוגדרה מראש והוכנסה בזמן הגדרת ההצפנה. Kaspersky KryptoStorage מאבטחת שלושה סוגים של אובייקטים: קטלוגים, דיסקים וירטואליים (כונני דיסקים) ומחיצות לוגיות בדיסק קשיח.
 
ההצפנה, ואם זה הכרחי הסרת ההצפנה מבוצעים ברקע, כאשר פעולות אלו מאפשרות למשתמש להמשיך לעבוד עם המידע. ברגע שיוצרים קובץ מידע חדש הוא מוצפן מייד. ברגע שפותחים אותו ההצפנה מוסרת ולאחר סגירתו הוא מוצפן מחדש. פירוש הדבר שכל המידע שבדיסק תמיד מוצפן ומוגן. תיקיות מוצפנות יכולות להיות ממוקמות בדיסק מקומי, דיסק רשת או אמצעי אחסון חיצוני.
 
"היכולת להצפין סוגים שונים של אובייקטים הופכת את מערכת ההצפנה לגמישה וקלה לשימוש. לדוגמא, אם כל המידע חשוב ורגיש למשתמש, הוא יכול להצפין את כל החלק בדיסק. אם אין לו כמות גדולה של מידע רגיש, ניתן לבצע את ההצפנה באזורים מוגבלים בלבד על כונן האחסון, תוך מיקום המידע בכונן ייעודי או בתיקיות נפרדות", הוסיף מתן.
 
מידע נוסף על המוצר ניתן למצוא ב- www.kaspersky.com/kryptostorage

דילוג לתוכן