קמינריו נכנסת לשוק האחסון עבור ספקי שירותי ענן עם השקת פלטפורמת נתונים מוגדרת-תוכנה

Kaminario Cloud Fabric מאפשרת לספקי שירות לבנות תשתית אחסון מוגדרת-תוכנה אוטומטית, הממנפת את פלטפורמת הנתונים הניתנת להרכבה שלה וחומרה סטנדרטית
יקנעם, 30 בינואר, 2018 – קמינריו (Kaminario), חברת תוכנת אחסון ענן מובילה, הודיעה כי היא נכנסת לשוק ספקי שירותי ענן, עם הזמינות של Kaminario Cloud Fabric – היצע חדש של אחסון מוגדר-תוכנה. Cloud Fabric ממנף אותה פלטפורמת נתונים ניתנת להרכבה (composable) שמאחורי התקן אחסון ה- all-flash של קמינריו – Kaminario K2.
פלטפומת הנתונים הניתנת להרכבה של קמינרו כוללת את פלטפורמת תוכנת ההפעלה VisionOS ומערך האנליטיקה Clarity. Cloud Fabric מספק אג'יליות מוגדרת-תוכנה עם יכולות טכנולוגיות מוכחות ותכונות ברמה ארגונית שזיכו את Kaminario K2 בדירוג הגבוה ביותר משלושה מתוך חמישה מקרי שימוש שהושוו בין 19 מערכי all-flash שהוערכו בדוח היכולות הקריטיות של גרטנר 2017.
מרכז הנתונים מוגדר-תוכנה (SDDC) הוא גורם מאפשר מרכזי לאספקת הדור הבא של שירותי ענן. בעוד קבוצה קטנה של ספקי שירות בסדרי גודל עצומים היו החלוצים של תפישת ה- SDDC עם מאמצי הנדסה קנייניים שלהם, הרמה של השקעה טכנולוגית הדרושה אינה מעשית עבור מרביתם של ארגוני IT או ספקי שירותי ענן. Cloud Fabric Kaminario מספק לספקי שירותי ענן נתיב כדי לאמץ את פרדיגמת ה- SDDC בלי לפתח מערך תוכנות ניהול נתונים קנייני משלהם.
Cloud Fabric משלים את התקן K2 של קמינריו עם מודל צריכה חדש מבוסס-תוכנה בלבד. לקוחות Cloud Fabric יקבלו גישה לפלטפורמת הנתונים הניתנת להרכבה של קמינריו דרך רישיון תוכנה ברמה ארגונית, שהינו פשוט ומבוסס-שימוש. תמחור תשלום לפי שימוש מתאים לעלויות ניהול תשתית במודלים של עסק כשירות של ספקי שירותי ענן. את Cloud Fabric ניתן להטמיע במערך חומרה סטנדרטית מוסמך דרך Tech Data, כחלק של השותפות שהוכרזה לאחרונה בינה לבין קמינריו. משאבי חומרה פיזיים מנותקים לגמרי מרישיונות תוכנה, מה שמאפשר לספקי שירותי ענן להעביר משאבי חומרה כנדרש, ולהגדיל או להקטין תשתיות אחסון על בסיס דרישת עסקיות.
"Cloud Fabric מייצג את השלב הבא במסע של קמינריו לקראת הפיכתה לחברת תוכנת ענן", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו. "אנו רואים תשתית מוגדרת-תוכנה וניתנת להרכבה, הופכת לפרדיגמת האחסון הדומיננטית עבור מרכזי נתונים מודרניים. ארכיטקטורות מערכי אחסון קבועים כבר אינן הגיוניות בעידן הענן".
זמינות
לקוחות שהינם ספקי שירות יכולים לרכוש Cloud Fabric מידית מקמינריו, עם משאבי חומרה מוסמכים הזמינים דרך Tech Data. התקן Kaminario K2 המשולב ימשיך להיות זמין. Cloud Fabric יכלול את פלטפורמת ההתאמה (Orchestration) והאוטומציה Kaminario Flex, כאשר זו תהיה זמינה באופן נרחב ב- 2018. קמינריו תספק תמיכה מרכזית עבור כל פתרונות Cloud Fabric.
"ViON, ספקית שירותי ענן, שמחה לראות את שחרור Cloud Fabric לשווקים מסחריים וממשלתיים", אמר קרל פולפ, ה- CTO של ViON. Cloud Fabric מאפשרים לארגונים כמו שלנו לספק יחס עלות-תועלת ללא תחרות עם גמישות עומסי עבודה המתורגמת לצרכים המתפתחים עבור הדור הבא של מרכזי נתונים".
"Cloud Fabric היא דוגמה מצוינת לדרך בה חברות טכנולוגיה יכולות להשיג אופטימיזציה של אסטרטגיית השוק שלהן, תוך שימוש בשילוב ייחודי של טכנולוגיה ושירותי ניהול מחזור חיים", אמר ג'ון אושיאה, סגן נשיא בכיר, שירותי ניהול מחזר חיים גלובליים, אמריקה, ב- Tech Data. "אנו גאים בשותפות עם קמינריו לאספקת פתרונות שנותנים את האג'יליות ויחס עלות-תועלת להם זקוקים ספקי שירותי ענן כדי לבנות מרכזי נתונים מוגדרי-תוכנה מודרניים ולבלוט בשוק".
"מעבר נועז זה למודל של תוכנה בלבד, מגדיל את המשיכה כלפי קמינריו למערך רחב יותר של לקוחות מאשר בעבר, בלי לוותר על אף לא אחד מהיתרונות של מודל הצריכה מבוסס ההתקן המשולב", אמר אריק בורגנר, מנהל מחקר ב- IDC. "קמינריו עבדה עם שותפי הערוץ כדי ליצור אסטרטגיית פנייה לשוק, המבטיחה כי ללקוחות שעדיין רוצים התקני אחסון משולבים תהיה אותה חווית לקוחות כבעבר, אך הוספת מודל מוגדר-תוכנה בלבד מספקת גמישות נוספת המציעה יותר בחירה ויתרונות כלכליים טובים יותר עבור סוגים אחרים של לקוחות, במיוחד ספקי שירותי ענן".
"הענן הציבורי שינה את הדרך בה ספקי שירות חייבים לחשוב על אספקת היצע-כשירות שלהם", אמר סקוט סינקלר, אנליסט בכיר ב- ESG. "ספקי שירות הרוצים להצליח בעוד חמש שנים, צריכים להתוות אסטרטגיות מרכז נתונים מוגדר-תוכנה היכולות להתחרות באלה של AWS, או לעלות עליהן".

 

דילוג לתוכן