קמינריו הטמיעה מערך אחסון מרכזי All Flash בחברת פאיוניר, המספקת פתרון תשלומים מקוונים

חברת פאיוניר (Payoneer), אשר פיתחה פתרון להעברה גלובלית של תשלומים בזירה הבין-לאומית באופן מקוון, בחרה בפתרון אחסון ה- All Flash של חברת קמינריו עבור שני מרכזי הנתונים של החברה בישראל ובארה"ב.

 

קמינריו תחליף מערכת היברידית (המשלבת דיסקים ופלאש) של ספק אחר, אשר היוותה צוואר בקבוק בביצוע תהליכים עסקיים בפלטפורמה המקוונת של פאיוניר.

 

עד כה השלימה קמינריו יישום פתרון האחסון Kaminario K2 גירסה 5 במרכז הנתונים של החברה בתל אביב. לאחר שהוכיחה שיפורים משמעותיים הזמינה פאיוניר מערך אחסון נוסף עבור מרכז הנתונים בניו ג'רזי. שני מרכזי הנתונים יהוו אתר DR (התאוששות מאסון) האחד של השני. עם השלמת היישום בשני האתרים תרוץ פלטפורמת התשלומים המקוונים של פאיוניר כמו גם מערכות ניהוליות דוגמת מערכת ה-BI של החברה באופן מלא על פתרונות קמינריו בהיקף של כ- 100 טרה בייט. היקף הפרוייקט נאמד בכמיליון שקל.

 

לדברי ירון וייס, סגן נשיא לתפעול IT בפאיוניר, "פאיוניר נמצאת בתנופת גידול. אנו מחויבים לספק ללקוחות שלנו רמת שירות גבוהה וזמינות מרבית מבלי שתשתיות כגון אחסון יגרמו להאטות וצווארי בקבוק. פתרון ה- All Flash של קמינריו נבחר בשל יכולות גבוהות וקבועות ברמת השירות (SLA) הניתנת במערכת הטרנזקציות המקוונת בכל סוג של Workload ובשל תמיכתה בתהליכים עסקיים אנליטיים המבוצעים במערכות ה- BI של החברה. בנוסף, קמינריו תספק לנו את יחס העלות/תועלת הטוב ביותר בהתרחבות הצפויה בהיקף השימוש של פלטפורמת החברה – Scale Up ו- Scale Out ללא פגיעה ברמת הביצועים".

 

לדברי רון דוידי, מנהל אזור EMEA בקמינריו, "אנו שמחים על כך שפאיוניר השכילו לבחור בפתרון All-Flash מלא, המספק את רמת ה-SLA הטובה ביותר ובזכות היכולות הגבוהות של קמינריו –ובעלות תחרותית ביותר. הארכיטקטורה הייחודית של קמינריו המבטיחה SLA קבוע לכל סוג של Workload וכן גמישות בגידול  Scale-Out/Up. תכונות אלו מאפשרותלקמינריו להיות הפתרון בעל עלות/תועלת הטוב ביותר בתעשייה. קמינריו מאפשרת לפאיוניר להתמודד באופן מיטבי עם הגידול הצפוי בפעילותה בעולם ללא פגיעה בביצועים ותוך שימור ההשקעה של החברה במערך האחסון".

וייס הוסיף: "הפלטפורמה של פאיוניר חייבת לעבוד ברמות ביצועים ושרידות הגבוהות ביותר. בפתרון של קמינריו משולבים טכנולוגיות מתקדמות ביותר של RAID ו- Snapshotsהמסייעות להגן על המידע במקרה של תקלה או אסון. K2, אשר כולל טכנולוגיות מתקדמות לצמצום בנפחי נתונים, מאפשר לאחסן נפח נתונים גדול יותר בפחות שטח אחסון, ובכך מביא לחסכון משמעותי בשטח רצפה ובצריכת חשמל בזכות טכנולוגיות ה- In-Line Compression וה- In-Line De-Duplication. החלפת מערך האחסון בוצעה בצורה חלקה ופשוטה. צוות מומחי קמינריו הוכיח מקצועיות בשילוב עם שירות מיומן ומהיר ברמה גבוהה ביותר".

 

דילוג לתוכן