קמינריו הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם 2017 של גרטנר למערכי אחסון Solid-State

קמינריו ממשיכה בתנופה של 2017 עם הכרה חדשה בשלמות החזון וביכולת הביצוע שלה בריבוע הקסם 2017 של גרטנר למערכי אחסון Solid-State
קמינריו (Kaminario), חברת אחסון all-flash מובילה, הודיעה כי היא הוכרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2017 בתחום Solid-State Arrays. זאת הודות ליכולת הביצוע ולשלמות החזון שלה. קמינריו מאמינה כי המעבר מדירוג כ-'בעלת חזון' (visionary) ב- 2016 ל-'מובילה' (leader) ב- 2017, מדגיש את צמיחתה המתמשכת וחדשנותה.
"בשנים האחרונות השקענו באופטימיזציה של הטכנולוגיה ושל המודל העסקי שלנו כדי לשרת את הצרכים של ספקי יישומים בסדר הגודל של הענן, כולל שחקני SaaS (תוכנה-כשירות) וארגוני אנטרפרייז המאמצים אסטרטגיות מרכז נתונים מודרני", אמר דני גולן, מייסד ומנכ"ל קמינריו. "ההכרה על ידי גרטנר כמובילים, מבליטה את מחויבותנו לדחוף קדימה את מעטפת החדשנות וליצור מודל עסקי בר-קיימא".
עסקי קמינריו ממשיכים להתרחב, כאשר יותר ויותר לקוחות SaaS ושותפים עסקיים, מאמצים את מערך אחסון all-flash של החברה להרצת אפליקציות לפי דרישה שלהם – כולל Healthtech, Fintech, Ecommerce, ויישומים ארגוניים-כשירות. האימוץ המהיר של פתרון ה- all-flash שלה מקודם בעיקר על-ידי ביקוש גדל ביישומים בסדר הגודל של הענן המבוססים על מסדי נתונים, כמו גם עניין גובר ביישומים מבוססי למידת מכונה (ML) ובינה מלאכותית (AI).
ב- 2017 היו לקמינריו הצלחות רבות. מוקדם יותר השנה הודיעה החברה על סבב גיוס של 75 מיליון דולר, שהביא את הסכום הכולל שגויס ל- 218 מיליון דולר. החברה גם הודיעה על מערך אחסון all-flash sixth generation k2 שלה, המופעל על-ידי ארכיטקטורת Vision OS™ מוגדרת-תוכנה שלה. ה- K2 מותאם לאספקת ביצועים גבוהים עקביים תחת עומסי העבודה הדינמיים ביותר, בסדרי גודל של פטה-בייטים רבים. לקוחות מוגנים על-ידי Kaminario ForeSight™ – תוכנית האחריות העסקית המקיפה ביותר בתעשייה. ForeSight מספקת יכולת חיזוי ללא תקדים עבור קריטריונים לקבלת החלטות אסטרטגיות, כולל קיבולת אפקטיבית, ביצועים, זמינות, והיכולת להרחיב (scale-up) סביבה.

דילוג לתוכן