קמטק קיבלה הזמנות ל-17 מערכות הדור הבא לבדיקות מטרולוגיה בשבבים

החברה פותחת את שנת 2018 עם צבר ההזמנות החזק ביותר בתולדותיה
מגדל העמק, ישראל – 9 בינואר, 2018 – חברת קמטק (נאסד"ק ובורסת תל אביב: CAMT), הודיעה היום כי קיבלה הזמנות, מרביתן לרכישת מספר מערכות, המסתכמות לסך של 17 מערכות הדור החדש למדידה של bumps (3D metrology) בשוק המארזים המתקדמים.
ההזמנות התקבלו ממספר לקוחות Tier-1 במהלך השבועות האחרונים. מרבית המערכות יותקנו במהלך המחצית הראשונה של 2018.
הזמנות אלו התקבלו לאחר שקמטק הציגה את מערכת הדור הבא שלה למדידה של bumps בשבבים לשוק המארזים המתקדמים, אשר הושקה בתערוכת Semicon שנערכה בטאיוואן בספטמבר 2017, וכן אושרה על-ידי חלק מלקוחותיה הגדולים של קמטק.
רמי לנגר, COO, אמר: "לאחר ההשקה המוצלחת של מוצר הדור החדש ותהליכי ההכשרה הקפדניים שנערכו למוצר על-ידי לקוחותינו, כבר קיבלנו הזמנות ראשונות ומשמעותיות, מלקוחות ה-Top-tier שלנו. זוהי הוכחה נוספת למעמדנו כמובילים בשוק המטרולוגיה למארזים המתקדמים. מערכות הדור הבא שלנו פותחו כדי לענות על הצרכים הגוברים והקפדניים של שוק זה, הן בתפוקה והן במידת הדיוק."
רפי עמית, מנכ"ל קמטק הוסיף: "הזמנות אלו, לצד צבר ההזמנות החזק ביותר שלנו אי פעם, מהווים פתיחה מבטיחה לשנת 2018. אנו נרגשים מההזדמנויות העומדות בפנינו בשנה הקרובה. ההשקה המוצלחת של מערכת המטרולוגיה שלנו מחזקת את יכולתנו לשמר את היתרונות התחרותיים שלנו בשוק זה."

דילוג לתוכן