קלריזן יישמה את פתרון אחסון ה- All Flash של קמינריו בארבע הדאטה סנטרים הגלובליים שלה

היקף העסקה נאמד בלמעלה ממיליון ש"ח

 

חברת קלריזן, אשר פיתחה מערכת לניהול פרוייקט משותפים בסביבת ענן המשמשת אלפי ארגונים ברחבי העולם, השלימה פרוייקט ליישום פתרון אחסון ה- All Flash של קמינריו ב – 4 הדאטה סנטרים של החברה ברחבי העולם – שניים בארה"ב, לונדון ואמסטרדם. קלריזן שילבה מערכות של קמינריו בהיקף אחסון של כמאה טרה בייט. שילוב פתרונות האחסון של קמינריו מבוצע כחלק ממהלך להרחבת פעילות קלריזן בארה"ב ואירופה.

 

הפתרון של קמינריו נבחר על פני פתרונות אחסון היברידיים (המשלבים פלאש ודיסקים) ופתרונות All Flash אחרים לאחר תהליך בדיקות מדוקדקות בין מספר ספקים. פתרון ה- All Flash של קמינריו הגיע לדירוג הגבוה ביותר במדדים כגון: עלות / תועלת, צמצום נפח נתונים וכן רמת SLAעקבית בכל סוג של Workload.  היקף העסקה מוערך בלמעלה ממיליון ₪.

 

הפתרון של קמינריו החליף מערך אחסון מבוסס דיסקים מכניים במטרה לשפר את חווית המשתמש ללקוחות קלריזן, יציבות המערכת, סקלאביליות וכן הגנה על המידע.

 

רז גלזר, דירקטור שירותים מנוהלים בקלריזן, אמר: "קלריזן נמצאת בתנופת גידול ואנו מחוייבים להמשיך לספק ללקוחות שלנו רמת שירות גבוהה מבלי שתשתיות כגון אחסון יגרמו להאטות וצווארי בקבוק. לאחר בדיקה מעמיקה, מצאנו כי הפתרון של קמינריו מספק לנו את יחס העלות – תועלת הטוב ביותר בשוק. שילוב קמינריו בדאטה סנטרים שלנו מאפשרת לנו להתמודד עם הצורך לנהל ולאחסן כמות הולכת וגדלה של מידע. הפתרון כולל פונקציות מתקדמות להגנה על הנתונים ופשטות ניהול, יותר מכל פתרון אחסון אחר. מערך האחסון נבחר גם בשל יכולתו לספק זמינות גבוהה ביותר, הגנה על המידע והמשכיות עסקית. קמינריו מאפשרת לנו לעבוד עם מערכת ניהול מרכזית ולאחסן יותר מידע בפחות מקום באמצעות טכנולוגיות ה- Data Reductionהמתקדמות של Kaminario K2".

 

מאיר עוזיאל, סגן נשיא לשירותים מנוהלים בקלריזן, ציין כי: "קיבלנו החלטה להתמקד בפתרון האחסון של קמינריו לאחר תהליכי בדיקה מקיפים. נוכחנו שהארכיטקטורה הייחודית של החברה מאפשרת להתמודד ללא הפרעה עם גידול בפעילות שלנו, להשיג SLA גבוה וקבוע לכל סוג של Workload, יציבות ורמת אמינות גבוהה.

 

לדברי רון דוידי, מנהל אזור EMEA בקמינריו, "הארכיטקטורה הייחודית של קמינריו מבטיחה שקט תעשייתי לקלריזן בכל הקשור למערכת האחסון, השילוב של גמישות בגדילה  Scale-Out/Upכמו גם טכנולוגיות מתקדמות ביותר של Data Reductionמאפשרת לקמינריו להיות הפתרון בעל עלות/תועלת הטובה ביותר בתעשייה ולכן קלריזן בחרה בקמינריו.

דילוג לתוכן