קליקסופטוור יישמה מערכת מבוססת Okta לניהול ואימות זהויות של מערכות הענן שלה ברחבי העולם

אריה גליקמן, מנכ"ל יוניקלאוד, נציגת Okta בישראל:
"ארגונים מבינים כיום כי בעידן אפליקציות הענן, מתחייבת תפיסה מקיפה הרבה יותר לנושא ניהול הזהויות"
חברת קליקסופטוור (ClickSoftware), המפתחת פתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערכי שירות, השלימה לאחרונה פרויקט במסגרתו יישמה את פתרון Okta המאפשר זיהוי ואימות המשתמשים למערכות הענן הארגוניות שלה הפרוסות בעולם. המערכת הוטמעה על ידי חברת יוניקלאוד (Unicloud), מקבוצת יוניטסק, הנציגה הבלעדית של Okta בישראל.
באמצעות המערכת של Okta תוכל קליקסופטוור להבטיח ניהול הרשאות גישה ושמירה על המידע הרגיש באמצעות זהות ואימות המשתמשים במעגלי הפעילות השונים, החל מעובדים, לקוחות ועד ספקים וכו'. בצורה כזו הם יוכלו להתחבר מכל מכשיר לאפליקציות הארגוניות, הן מבוססות הענן והן מבוססות On-premise – מנקודה גישה אחת בלבד (SSO) באמצעות סיסמא אחידה תוך יצירת אמצעי אימות גבוהים יותר לאפליקציות הקריטיות בארגון.
בצורה כזו ניתן ליצור סביבה בטוחה יותר לעובדים ולאפשר להם לעבודה בצורה פשוטה וקלה יותר מכל נקודה ובכל זמן.
"יותר ויותר ארגונים מבינים כיום כי בעידן הענן והגישה של עובדים למערכות הארגוניות מכל מקום, מחייבת לנקוט תפיסה מקיפה הרבה יותר לסוגיית ניהול הזהויות ואימות המשתמשים", מסר אריה גליקמן, מנכ"ל יוניקלאוד. "אנו שמחים כי חברה בסדר גודל כמו קליקסופטוור החליטה ליישם את פתרון Okta על מנת להבטיח ניהול טוב יותר של נושא הגישה למידע ואימות המשתמשים הנחשפים למידע ארגוני רגיש".
יובל רינות, מנהל אפליקציות בחברת קליקסופטוור, אמר כי "כחברה גלובלית, שהאפליקציות שלה מבוזרות ומרביתן מבוססות ענן, חיפשנו פתרון שיבטיח לנו ניהול מתקדם וגישה מנקודה מרכזית אחת. היישום המהיר והפשוט לצד הממשק הנוח והיכולת לנהל את אימות המשתמשים לכל היישומים מנקודה אחת, הופכת את הפתרון של Okta למרכיב חיוני באתגרים עימם מתמודדים ארגונים גלובליים ומבוססי ענן".
יצוין, כי בתחילת החודש פרסמה חברת המחקר גרטנר את דוח "ריבוע הקסם" השנתי שלה בתחום ניהול זהויות וגישה כשירות (IDaaS) ממנו עולה כי מובילת השוק היא חברת Okta. זו השנה השלישית ברציפות בה Okta זוכה בהישג המרשים ולמעשה היא החברה היחידה אשר מופיעה בקטיגוריה של ה – Leaders ברציפות מאז החלה גרטנר לסקור את שוק ה – Idaas Identity and Access Management as a Service)) בשנת 2013.

דילוג לתוכן