רן בן ישי

קלאודזון & זאדארא חתמו על הסכם שיתוף פעולה בעולמות הענן ההיברידי

CloudZone, חברת הענן של מטריקס, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת האחסון הישראלית Zadara. במסגרת ההסכם החדש CloudZone תמכור ותשווק את פתרונות האחסון של Zadara בענן הציבורי AWS/GCP/Azure ותשלב אותם בענן ההיברידי החדש שלה, InnerCloud. הפתרון של Zadara יספק ללקוחות האנטרפרייז של CloudZone ערך טכנולוגי מוסף בשוק בו תחום האחסון מותאם במרביתו לארגונים מוטי ענן.

רן בן ישי, מוביל תחום הענן ההיברידי ומנהל צוות ארכיטקטים, CloudZone: "שיתוף הפעולה בין CloudZone ו-Zadara  נולד מכך שזאדרא מציעה פתרון ייחודי המאפשר עבודה היברידית אל מול עננים ציבוריים ופרטיים כאחד. Zadara מאפשרת לנו לספק ללקוחות האנטרפרייז שלנו פתרונות היברידים תוך שמירה על איכות השירות".

 

טל רותם, דירקטור ומנהל מכירות אגן ים התיכון, Zadara: "אנחנו גאים בשיתוף הפעולה עם חברת CloudZone, מהמובילות בארץ בתחום שירותי הענן. חברת CloudZone  מביאה עימה מובילות טכנולוגית, שנות ניסיון, מקצועיות, וכמובן את התמיכה של חברת האם Matrix המובילה בתחום המחשוב המקומי. בנוסף, שירות הענן המתקדם InnerCloud אשר זה עתה הושק – מבוסס על טכנולוגית , Virtual Private Storage Array המעניק ללקוחותיהם יתרונות טכנולוגיים משמעותיים בתחום הענן המקומי וההיברידי".

דילוג לתוכן