תמונת לווין אילוסטרציה

קיסייט משיקה מחולל אותות חדש לבדיקה של יישומי דור חמישי, תקשורת לוויינית וגלים מילימטריים

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) השיקה מחולל אותות (signal generator) לתחום ה-microwave – ראשון מסוגו בעל שני ערוצים המסוגל לתמוך באותות בתדר של עד GHz 44 ומודולציה ברוחב פס של  GHz2.

הפתרון החדש שמשיקה קיסייט, VXG microwave signal generators, מיועד לספק פתרון להדמיה של סביבות 5G NR ותקשורת לוויינים באותות הנעים בתדרים בין GHz1 ל-GHz44, והוא כולל בתוכו אפשרויות לסימולציות מורכבות הכוללות 2 ערוצים במקביל (MIMO) – ברוחב פס של GHz 2 לכול ערוץ. השימוש המרכזי של הפתרון הוא בקרב מפתחי חומרה ויישומים בתחומי הדור החמישי, מכ"מים, תקשורת לוויינים, גלים מילימטריים ועוד.

פתרון VGX כולל את היכולות הבאות: עוצמת שידור גבוהה של dBm24, עוצמת השידור הגבוהה ביותר הקיימת היום בשוק; ביצועי רעש פאזה נמוכים; פאזות קוהורנטיות בין הערוצים; תאימות לשימושים של ערוצים מרובי משתמשים Multi Users; יכולות Beam Forming; ביצועי מודולציה איכותיים (low EVM); ממשק משתמש גראפי, מודלארי ומבוסס מגע, של סביבות הבדיקה; תאימות לתקנים המתקדמים ביותר של ארגון התקינה 3GPP; ועוד.

"מדובר במחולל אותות ראשון מסוגו בתעשייה", ציין ג'ו ריקט, סגן נשיא בקיסייט, המנהל את תחום High Frequency Measurement R&D. "התכונות של מחולל האותות החדש עושות אותו אידיאלי לתהליכי פיתוח של מגוון רחב של יישומי תקשורת wireless – למגזר העסקי, למגזר התעופה והחלל, ולתעשיות הבטחוניות."

דילוג לתוכן