סימולציה של מכ"ם ברכב אוטונומי

קיסייט השיקה פתרון חדש לבדיקות של מכ"מים המשמשים בנהיגה אוטונומית

 

 

החברה תציג פורטפוליו פתרונות בדיקה וסימולציה המיועדות לתעשיית הרכב החכם בתערוכת AutonomousTech שתתקיים השבוע בגני התערוכה בתל אביב

 

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) מודיעה על פתרון חדש לעולמות הרכב החכם – Keysight E8740A Automotive Radar Signal Analysis and Generation. הפתרון החדש מאפשר למפתחי מערכות תומכות נהיגה מבוססות מכ"ם לזהות בצורה פרואקטיבית תקלות אפשריות בממשק חיישני הרכב החכם ולמנוע תאונות או תקלות מסכנות חיים.

 

ככול שגדלה הפופולאריות של מערכות תומכות נהיגה – Advanced Driver Assistance Systems ר"ת ADAS – ושל רכבים אוטונומיים, כך גדלה החשיבות של סוגיות בטיחות ואמינות. רכבים אוטונומיים תלויים בטכנולוגיות חיישנים מתקדמות משובצות מכ"ם. מנתוני ארגון Society of Automotive Engineers (ר"ת SAE), כול רכב אוטונומי דורש עד 24 חיישנים משובצי מכ"ם. הפרעות הדדיות בין חיישנים יכולה להשפיע בצורה קריטית על אמינות מערכות המכ"ם, כך שגם טעות קטנה או התנהגות לא צפויה אחרת של המערכת יכולה להוביל למצב חירום בנהיגה או לתאונה.

 

הגרסא החדשה של Keysight E8740A לאנליזה ואמולציה של מערכות מכ"ם לרכב מבוססת PathWave, פלטפורמת התוכנה של קיסייט, ועל טכנולוגיות מתקדמות נוספות. הפתרון מיועד לאפשר בדיקות של מערכות מכ"ם מבוססות RF ו-mmWave עוד בשלבי התכנון והפיתוח של המוצר. עוד מציע הפתרון קלות שימוש וממשק משתמש אינטואיטיבי המסייעים בלימוד מהיר של הפתרון ותפעול פשוט שלו.

 

קיסייט בתערוכת AutonomousTech, גני התערוכה, ת"א – 31.10-1.11

 

קיסייט תציג את הפתרון החדש מתוצרתה, כמו גם פורטפוליו פתרונות שלם לבדיקה, אמולציה וסימולציה המיועדות לתעשיית הרכב החכם בתערוכת AutonomousTech שתתקיים השבוע בגני התערוכה בתל אביב בתאריכים 31.10 ו-1.11.

הפורטפוליו של קיסייט מיועד לאפשר למפתחים בעולמות הרכב החכם להביא מוצרים חדשים, אמינים ובדוקים שישתלבו ברכב האוטונומי או במערכות מבוססות נהיגה אוטונומית, וכוללות בין השאר: חיישנים, שבבים, מערכות תקשורת, מכ"מים, מערכות עיבוד תמונה, ראיית מחשב, רישות המכונית , ועוד.

 

"קיסייט מבינה שטכנולוגיה אמינה היא מרכיב מרכזי בהקטנת הסיכונים לתאונות דרכים, למנוע אבידות בנפש, ובסופו של היום להציל חיים", כך אמר זיגפריד גרוס, סגן נשיא ומנהל כללי של היחידה העסקית לפתרונות לעולמות הרכב ואנרגיה בקיסייט. "זו הסיבה שקיסייט תמשיך להשקיע משאבים בתחום, במטרה לאפשר למפתחים להתגבר על בעיות בתחומי פיתוח מכ"מים והתמודדות עם אתגרים בעולמות הביצועים".

 

לפרטים נוספים אודות פתרונות קיסייט לעולמות הרכב החכם:

https://www.keysight.com/us/en/industries/automotive-energy.html

דילוג לתוכן