קיידנס משיקה את Innovus™ – הדור הבא של פתרונות היישום המאפשר למפתחים לספק

תכנונים בעלי הספק, ביצועים ושטח הטובים מסוגם בתעשייה

קיידנסדיזיין סיסטמס (Cadence), מובילה עולמית בתחום התכנון האלקטרוני, חשפה אתInnovus™ Implementation System, הדור הבא של פתרונות היישום, המאפשר למפתחי SoCs (מערכות על-גבי שבב) לספק תכנונים בעלי PPA (הספק, ביצועים ושטח) הטובים מסוגם ובמקביל להאיץ את זמן היציאה לשוק.

מערכתInnovus  מונעת על-ידי ארכיטקטורה מקבילית במיוחד בעלת טכנולוגיות מיטוב חדשניות, וברוב המקרים תספק שיפור של 10-20% ב-PPA, שיפור של פי עשר האצת הליך תכן מלא ועלייה בתפוקה בתהליכי 16/14/10nm, FinFETובתהליכי צמתים (Nodes) מוגדרים.

Innovusתוכננה עם מספר יכולות מרכזיות שמסייעות למהנדסי התכנון הפיסי להשיג את הביצועים הטובים מסוגם כשהם מתכננים במגבלות תקציב הספק/שטח מוגדר מראש או לממש חיסכון מירבי של הספק/שטח תוך מיטוב התכנון עבור יעד תדר מוגדר.

ה-Innovus Implementation System מציעה יכולות שמשפרות את זמן הביצוע הכולל של כל איטרציית ההשמה והניתוב. אלגוריתמי הליבה שופרו עם ריבוי משימות לכל אורך הליך התכן המלא, מה שמספק האצה משמעותית של החומרה הסטנדרטית בתעשייה עם 8 עד 16 מעבדים. בנוסף, מציע ה-Innovus Implementation System את הפתרון המקבילי המבוזר ביותר הראשון בתעשייה המאפשר יישום של בלוקי תכנון עם 10 מיליון פרטים או יותר. האצת ריבוי תרחישים לכל אורך הליך משפרת את זמן הביצוע הכולל, אפילו עם מספר הולך וגדל של תרחישי MMMC (multi-mode multi-corner).

 

דילוג לתוכן