קיידנס משיקה את פלטפורמת האימות הפורמלי JasperGold שפותחה בישראל ובארה"ב

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) השיקה את  הדור הבא של פלטפורמת האימות הפורמלית Cadence JasperGold. פתרון זה משלב את טכנולוגיית Cadence Incisive יחד עם טכנולוגיית JasperGold בפלטפורמה אחת המספקת שיפור של עד פי 15 בביצועים בהשוואה לפתרונות קודמים. יתרה מכך, כחלק אינטגרטיבי מה-Cadence System Development Suite מאפשרת טכנולוגיית JasperGold לקצץ בעד שלושה חודשים מלוח הזמנים של האימות.

פלטפורמת JasperGold, אשר פותחה בישראל ובארה"ב, משפרת באופן משמעותי את איכות ויעילות התכנון, הודות לשילוב מערך מקיף של תכונות בפתרון יחיד, לרבות טכנולוגיות מנוע פורמלי והידור תכנון מ-Incisive Formal Verifier ומ-Incisive Enterprise Verifier, הכוללים את מנועי ה-Trident multi-cooperating החדשניים.

שילוב זה מאפשר הגירה קלה עבור הלקוחות הקיימים של Incisive ושיפור של עד פי 15 בביצועים, הן באיתור שגיאות והן במיזוג הוכחות. הדור הבא של פלטפורמת JasperGold שולב באופן מלא עם פלטפורמת האמולציה Palladium ועם פלטפורמת הסימולציה Incisive מחבילת פיתוח המערכות של קיידנס, ועם כלי ה-vManager™, במטרה לאפשר אימות מקיף במתודולוגיית metric-driven. התוצאה היא הפחתה של עד שלושה חודשים מלוח הזמנים, הודות לסגירת אימות שנעזרת בגישה פורמלית.

הטכנולוגיות המוכחות של JasperGold Visualize™ ושל QuietTrace™ שולבו עם פלטפורמת ניפוי השגיאות Indago™, כדי להרחיב את האנליזה במהלך העבודה ולספק מענה לשאלות  מסוג "מה-אם", מה שמסייע בקיצור זמן ניפוי השגיאות בגישה של ניתוח שורש הבעיה, בשיעור של פי חמישה עד פי מאה.

דילוג לתוכן